Zapraszamy na targi Grecka Panorama!

Autor: Beata Gizak, Data publikacji:

Wyjątkowa muzyka, degustacje tradycyjnych dań, które przyrządzi Teo Vafidis, pokazy tańca, konkursy i atrakcje dla najmłodszych podróżników – to wszystko czeka na Państwa w Torwar Arena Warszawa między 12 a 13 grudnia - zapraszamy do odwiedzenia stoiska FLY.PL (numer 105 w hali głównej).

FLY.PL jest oficjalnym partnerem targów „Grecka Panorama & Cypr”. Przyjdź z najbliższymi, rodziną, przyjaciółmi i poznaj niepowtarzalną kulturę! Dla naszych gości przygotowaliśmy specjalną promocję – każda osoba, która podczas targów zarezerwuje wakacje w Grecji lub na Cyprze otrzyma wyjątkowy prezent – 5 000 dodatkowych punktów PAYBACK! U nas znajdziesz ofertę wszystkich touroperatorów i wybierzesz wymarzone wakacje w najniższych cenach - Kreta w all inclusive, a może last minute do Paphos? W czasie trwania targów na stoisku FLY.PL czekać będą nagrody i niespodzianki dla odwiedzających. 

Grecja jest jednym z ulubionych kierunków wakacyjnych Polaków. Znajdziemy tu lazurowe morze, antyczne zabytki, gościnnych mieszkańców i jedną z najzdrowszych kuchni świata. Pierwsza książka kucharska powstała właśnie tutaj, już w starożytności! Nic więc dziwnego, że znajdziemy tu zdrowe posiłki przygotowane z najlepszych warzyw i owoców, doprawianych słońcem. Podczas targów będziecie mieć Państwo okazję spróbować dań, które przygotuje Teo Vafidis, znany restaurator i autor książek o tematyce kulinarnej. Na ciekawych świata czeka spotkanie z folklorem, muzyką, a nawet tańcem. Dla najmłodszych podróżników zostały przygotowane gry i zabawy edukacyjne, dzięki którym nasze pociechy poznają historię Grecji i Cypru. Obecność producentów, importerów i dystrybutorów to okazja, aby skosztować lokalnych produktów i przypomnieć sobie smak wakacji!

Czy wiesz, że…

Do Grecji przynależy ponad 2 000 wysp. Jedynie 170 jest zamieszkanych!
Mieszkańcy tego pięknego kraju najrzadziej w Europie zapadają na choroby krążenia i zawały serca, a przyczyną tego stanu jest zdrowa kuchnia.
Właśnie tutaj, w starożytności, narodziła się demokracja!
Ojciec poezji epickiej to nikt inny jak Homer, autor Iliady i Odysei.
Znajdziemy tu najwięcej muzeów archeologicznych na świecie.
Grecja ma najniższy wskaźnik rozwodów w Europie.

Zapraszamy do spędzenia czasu w wyjątkowej atmosferze. Mamy nadzieję, że zakochacie się Państwo w Grecji tak mocno, jak my. Do zobaczenia!

Bezpłatne bilety wstępu można pobrać tutaj.

Studia Nikoshotel 2-gwiazdkowy

614 

Grecja, Lesbos

-64% 1719

7 dni od 26.06.2019 - Katowice

Daskalos Complexhotel 3-gwiazdkowy

920 

Grecja, Korfu

-60% 2335

7 dni od 26.06.2019 - Poznań

Nereides (Chaniotis)hotel 2-gwiazdkowy

1 059 

Grecja, Chalkidiki

-30% 1519

7 dni od 29.09.2019 - Kraków

Studia Chrysantehotel 2-gwiazdkowy

1 089 

Grecja, Riwiera Olimpijska

-5% 1149

7 dni od 28.09.2019 - Katowice

Grecka Panorama targi turystyczne

FLY.PL