Emirates wprowadza na rynek nowego Boeinga

Autor: Marta Piotrowska, Data publikacji:

Nowoczesny samolot Boeing 777 300 ER zostanie wprowadzony na polski rynek przez prestiżową linię lotniczą Emirates. Będzie to największa rejsowa maszyna pasażerska w historii polskiego lotnictwa. Jeśli cenimy wygodę, samolot z pewnością spełni nasze oczekiwania. Na pokładzie czeka 8 prywatnych kabin w pierwszej klasie oraz 42 rozkładane fotele do pozycji leżącej w klasie biznes, co gwarantuje najwyższy poziom komfortu podczas podróży. Do Państwa dyspozycji pozostaje również profesjonalny i wielokrotnie nagradzany personel pokładowy.

Emirates posiada 108 samolotów typu 777 300 ER, a zamówione zostały kolejne 44 maszyny. Pierwszy rejs zaplanowany jest 13 listopada 2015 roku do Dubaju. W związku tak ważnym wydarzeniem spółka postanowiła wprowadzić inauguracyjne ceny dla wybranych połączeń. Z Warszawy możemy polecieć nowoczesnym samolotem do Bangkoku, Szanghaju, Tokio, na Seszele czy Malediwy i skorzystać z promocyjnej taryfy.

Linie lotnicze Emirates cenione są za najwyższą jakość świadczonych usług – profesjonalny personel, 50 kg bagażu w pierwszej klasie oraz urozmaicony system rozrywek. Na pokładzie Boeinga czeka ponad 2 tysiące kanałów z filmami, muzyką i grami. Spółka obecna jest na rynku od 1985 roku i dynamicznie się rozwija. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na bardzo dobrą znajomość branży oraz oczekiwań klientów.

                                                            Życzymy Państwu udanej podróży i zapraszamy do lotów z Emirates.
                                                                                             Zespół FLY.PL

FLY.PL