Grecos Holiday

FLY.PL najlepszym agentem e-commerce 2017!

Autor: Piotr Jadczyszyn, Data publikacji:

Z przyjemnością informujemy, że FLY.PL otrzymało nagrodę „Najlepszy Agent e-commerce 2017” od biura podróży Grecos Holiday. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za docenienie wkładu pracy wszystkich naszych pracowników oraz bardzo dobra współpracę z Grecosem. Jeszcze bardziej cieszy nas fakt, że otrzymaliśmy tytuł najlepszego Agenta w Internecie drugi rok z rzędu! Liczymy na kolejne lata owocnej współpracy.

Grecos Holiday jest liderem w organizacji wyjazdów do Grecji. Biuro podróży słynie z bardzo szerokiej oferty greckich wakacji. Klienci mogą przebierać wśród ofert z różnymi opcjami wyżywienia – od samych śniadań, przez HB, po lubiane All Inclusive – zarówno na wyspach, jak i w Grecji kontynentalnej. Pośród najpopularniejszych kierunków znajdują się m.in. Kreta, Korfu, Kos, Zakynthos, Rodos i Riwiera Olimpijska. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się również mniej znane do tej pory kierunki jak Evia, Lefkada i Attyka. Poza Grecją w ofercie Grecos Holiday dostępne są wczasy na Cyprze oraz hiszpańskiej Majorce.

Wyjazdy z biurem podróży Grecos wyróżniają się bardzo dobrą bazą hoteli oraz wieloma atrakcjami dla klientów. Przez cały pobyt klienci touroperatora pozostają pod profesjonalną opieką doświadczonych rezydentów, a myślą o najmłodszych podróżnikach organizowany jest Klub Delfinki z animacjami.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Grecos Holiday na Lato 2018 – z pełną dostępnością hoteli i najniższą kwotą zaliczki!

Pozdrawiamy, Zespół FLY.PL

certyfikaty i nagrody przyznane FLY.PL

FLY.PL