e-Commerce awards 2018

FLY.PL nominowana do e-Commerce Polska Awards

Autor: Tomasz Jezierski, Data publikacji:

Best on Mobile – w tej kategorii strona FLY.PL została nominowana w tegorocznej edycji konkursu e-Commerce Polska awards 2018. Laureatów poznamy 9 października

Z przyjemnością informujemy o otrzymaniu przez FLY.PL nominacji w konkursie Izby e-Commerce Polska, organizowanym przez Izbę Gospodarki Elektronicznej, w kategorii Best on Mobile. Celem konkursu jest nagrodzenie firm skupiających swoją działalność w Internecie, które najlepiej i najszybciej dostosowują się do zmian zachodzących na rynku e-commerce.

Profesjonalne jury oceni estetykę i przejrzystości strony mobilnej, wygodę korzystania z niej (m.in. łatwość wyszukiwania i sprawdzenia dostępności produktu), a także prezentację produktów i zdjęć.

„We FLY.PL nieustannie pracujemy nad udoskonalaniem naszej strony mobilnej, która wyróżnia się prostym, estetycznym wyglądem i bezkonkurencyjną szybkością. Ruch mobilny na FLY.PL nieustannie rośnie, więc nasze działania już zostały docenione przez Klientów. Mamy nadzieję, że zostaną one nagrodzone również przez jury konkursu." – mówi Kacper Daszke, Dyrektor Marketingu i eCommerce FLY.PL.

Uroczyste wręczenie nagród e-Commerce Polska Awards 2018 odbędzie się 9 października podczas uroczystej Gali. Trzymajcie za nas kciuki!

Więcej informacji dostępnych jest TUTAJ

FLY.PL