FLY.PL nominowana w konkursie e-Commerce!

Autor: Paulina Rutecka, Data publikacji:

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy drugi rok z rzędu nominowani w konkursie Izby e-Commerce Polska, organizowanym przez Izbę Gospodarki Elektronicznej w dwóch kategoriach: Strona roku oraz Przełamanie nieufności klientów. Celem konkursu jest nagrodzenie najlepszych firm prowadzących sprzedaż przez Internet z podziałem na małe oraz średnie i duże sklepy.

W pierwszej kategorii zwrócono szczególną uwagę na przejrzystość strony, łatwość dotarcia do produktu, intuicyjność portalu oraz przystępność formy dokonania zakupu. O nominacji w drugiej kategorii zadecydowały informacje formalne zamieszczone w serwisie oraz prezentacja produktu.

Prowadzone przez FLY.PL działania mają na celu ułatwienie korzystania z portalu, umocnienie więzi z klientem i budowanie pozytywnego skojarzenia z marką. „Wprowadzenie nowego designu RWD, dzięki któremu użytkownicy mogą wyświetlać stronę na urządzeniach mobilnych czy skrócenie procesu zakupu przez unowocześnienie serwisu to jedne z licznych działań, które podjęliśmy, aby usprawnić proces rezerwacji. ”– podkreśla Maciej Nykiel, Członek Zarządu FLY.PL Sp. z o.o. „Cieszymy się z nominacji, ponieważ mijający rok był dla nas czasem intensywnej pracy i zmian, które przełożyły się na rzecz dla nas najważniejszą, czyli zadowolenie naszych klientów” – dodaje Nykiel.

Uroczyste wręczenie nagród e-Commerce Polska awards 2015 odbędzie się 18 listopada. Poznamy zwycięzców w kategoriach z zakresu brandingu, sprzedaży i obsługi klienta. Trzymajcie za nas kciuki!

Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj.

 

                                                                                                 Dziękujemy za przyznane nominacje !
                                                                                                                   Zespół FLY.PL

FLY.PL