Fly.pl w projekcie "e-MANAGER" 2018

Autor: Magdalena Łysik, Data publikacji:

Biuro podróży Fly.pl w tym roku wzięło udział w projekcie staży studenckich we współpracy z Wydziałem Zarządzania Politechniki Białostockiej

Projekt „e-MANAGER” to program staży menedżerskich skierowany do najlepszych studentów Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej. Jest to przedsięwzięcie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem projektu jest zwiększenie kompetencji studentów w obszarach związanych z e-biznesem. W Projekcie zaplanowano staże w przedsiębiorstwach prowadzących działalność w zakresie: e-handlu, e-usług, wirtualizacji produktu oraz wirtualizacji relacji B2B i B2C.

Fly.pl uczestniczyło w tegorocznej edycji projektu „e-MANAGER”, prowadząc staż dla studentów z kierunków menedżerskich. Studenci podczas stażu we Fly.pl mogli zapoznać się z funkcjonowaniem branży e-commerce i rozwiązaniami wykorzystywanymi w sprzedaży internetowej. Uczestnicy projektu mieli okazję wykorzystać zdobywaną wiedzę o przedsiębiorstwach w praktyce i bezpośrednio uczestniczyć w kontaktach z partnerami i klientami Fly.pl.

W efekcie projektu podjęliśmy długofalową współpracę ze stażystami.

Jesteśmy otwarci na współpracę w podobnych projektach i z chęcią weźmiemy udział również w kolejnych edycjach staży studenckich.

Propozycje współpracy należy kierować na adres praca@fly.pl

certyfikaty i nagrody przyznane FLY.PL

FLY.PL