FLY.PL z tytułem Prestiżowego Agenta Rainbow

Autor: Magdalena Łysik, Data publikacji:

Biuro podróży FLY.PL zostało wyróżnione tytułem Prestiżowy Agent za najwyższą sprzedaż w sezonie 2017/2018, wysoki poziom obsługi klienta oraz wkład w promocję marki Rainbow. Dziękujemy!

Rainbow to biuro podróży działające na rynku już od 1990 roku, które oferuje atrakcyjne wycieczki do najpopularniejszych turystycznie krajów, takich jak Hiszpania, Grecja, Bułgaria, Włochy czy Egipt. Z Rainbow możemy wybrać się także w dobrej cenie na wczasy do Chorwacji, Portugalii czy Macedonii.

Touroperator specjalizuje się w organizowaniu egzotycznych wakacji do Brazylii, Meksyku, Wietnamu, Tajlandii, Dominikany czy Jamajki. Wycieczki objazdowe Rainbow są organizowane na bardzo wysokim poziomie. Możesz zobaczyć Izrael, Kenię, Indonezję, Maroko i Sri Lankę, także w formule wypoczynek i zwiedzanie (7+7). W ofercie znajdziesz również tak egzotyczne miejsca, jak Kambodża, Gambia i Senegal, Mauritius i Madagaskar.

Rainbow przygotował również szeroki wybór wycieczek City Break do kultowych miast Europy oraz bogatą ofertę wczasów dla rodzin z dziećmi. Biuro cieszy się popularnością dzięki dobrze wyszkolonej kadrze a także ze względu na atrakcyjne oferty Rainbow Last Minute.

certyfikaty i nagrody przyznane FLY.PL

FLY.PL