Coral Travel Wezyr Holidays

  FLY.PL z wyróżnieniem Starway Tourism Awards

  Komunikaty
  Marta Rolbiecka
  Z przyjemnością informujemy o otrzymaniu nagrody Starway Toursim za bardzo dobrą sprzedaż oferty Coral Travel w sezonie 2019 w kategorii Portale i Biura Sieciowe. Dziękujemy!

  Coral Travel Wezyr Holidays działa na polskim rynku już od 1990 roku, zajmując 5 miejsce w rankingu największych biur podróży. Od 2014 roku jest członkiem międzynarodowego koncernu OTI Holding – jednego z liderów światowej branży turystycznej.

  Biuro od lat specjalizuje się w wyjazdach do Turcji. W ofercie na Lato 2020 w Turcji z Coral Travel znajdują się setki propozycji na wakacje dla każdego. Najwyższej klasy, pięciogwiazdkowe resorty Premium All Inclusive na luksusowe wyjazdy, obiekty z polskimi animacjami i aquaparkami na rodzinne wczasy oraz komfortowe hotele z śniadaniami lub śniadaniami i obiadokolacjami w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

  Inne propozycje biura na wczasy to uwielbiana przez rodziny z dziećmi i osoby młode Bułgaria oraz hiszpańskie kurorty na Costa Brava i Costa Dorada. Wycieczki do Hiszpanii z Coral Travel to znakomita okazja dla miłośników zwiedzania i plażowania. Przez cały rok biuro podróży oferuje również wyjazdy z kategorii Egzotyka.

  Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na Lato 2020 z Coral Travel Wezyr Holidays!

  FLY.PL