Konkurs Performance Marketing Diamonds

  Grzegorz Bosowski w jury konkursu PM Diamonds

  Komunikaty
  Beata Gizak
  Prezes FLY.PL Grzegorz Bosowski został członkiem międzynarodowego jury w konkursie Performance Marketing Diamonds CEE organizowanym przez Izbę Gospodarki Elektronicznej

  Performance Marketing Diamonds CEE to pierwszy międzynarodowy konkurs, który skupia się na działaniach performance marketingu oraz afiliacji prowadzonych przez polskie firmy. Co najważniejsze, działania te mogą być prowadzone w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

  Ideą konkursu organizowanego przez Izbę Gospodarki Elektronicznej jest nagrodzenie osób, firm i marek za wyjątkowo efektywne działania marketingowe prowadzone w Internecie. Nagrody będą przyznawane w kilkunastu kategoriach przez międzynarodowe jury, którego członkiem został prezes FLY.PL, Grzegorz Bosowski.

  „Zaproszenie do jury konkursu wraz z przedstawicielami tak znanych marek i firm, jak Allegro, CCC S.A., Unilever czy TVN S.A. jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Jest to również wyróżnienie dla całego FLY.PL, które od początku istnienia skupia się na działaniach w sferze digital, stawiając na nowoczesne rozwiązania e-commerce.” – podkreśla Grzegorz Bosowski.

  Zwycięzcy konkursu Performance Marketing Diamonds CEE zostaną przedstawieni podczas uroczystej Gali 27 września 2018 roku.

  Zapraszamy do odwiedzenia strony konkursu tutaj.

  FLY.PL