Komunikat o letniej promocji (start akcji)

  Komunikaty
  Maciej Strzelecki

  Czas na letnie promocje!

  Na niebie coraz więcej słońca, temperatury rosną i wszędzie czuć zapach nadchodzącego lata! A jeśli zbliża się lato…to pojawiają się letnie promocje! Na FLY.PL znajdą Państwo tysiące promocji i specjalne oferty First Minute w najniższych cenach!

  Bezpłatny parking na lotnisku, dodatkowe punkty PAYBACK, które można wymieniać na cenne nagrody, darmowe ubezpieczenie i zupełnie nowe okazje! Na rodzinny wypoczynek proponujemy hotele z aquaparkami i polskimi animacjami w promocyjnych cenach, tysiące ofert First Minute i Last Minute oraz zniżki na urlop z dziećmi. Dla wszystkich zakochanych przygotowaliśmy specjalną ofertę z hotelami All Inclusive. Dla tych wszystkich którzy cenią sobie spokój, mamy listę hoteli dla gości powyżej 16 roku życia. Jedno jest pewne, wakacje z FLY.PL są nie tylko udane, ale również tanie! 

  Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy! Zapoznaj się z naszą letnią ofertą, rezerwuj online wczasy lub skonsultuj się z naszym doradcą i ciesz się wspaniałą pogodą z najbliższymi. Początek wiosny, a u nas już tyle się dzieje!

  Udanego wypoczynku życzy FLY.PL

   

  FLY.PL