Kurs akcji giełdowej spółki FLY.PL S.A. rośnie

  Komunikaty
  Beata Gizak
  Od początku października o ponad 300% wzrosły notowania FLY.PL S.A. na warszawskim rynku New Connect.

  Notowania akcji jasno pokazują, że rynki finansowe dobrze oceniają poziom przygotowań firmy do nowego sezonu Lato 2016 oraz przedsprzedazy ofert typu first minute.

  Jak wynika z najnowszego raportu Polskiego Związku Organizatorów Turystyki, którego FLY.PL jest członkiem "W ostatnim tygodniu liczba transakcji sprzedaży imprez na sezon 2015/16 była czterokrotnie wyższa od liczby imprez sprzedanych na terminy wyjazdów do końca października br. To najwyższy czas na rozpoczęcia raportowania sprzedaży nowego roku turystycznego obejmującego wyjazdy w okresie 01.11.2015 do 31.10.2016. W bieżącym raporcie obok danych dotyczących Lata 2015 zawarte zostały aktualne dane na temat przedsprzedaży nowego sezonu.”

  Na uwagę zasługuje fakt, że oprócz tradycyjnych „jesienno – zimowych" kierunków wakacyjnych takich jak Egipt (Marsa Alam i Sharm el Sheikh), Wyspy Kanaryjskie (m.in. Teneryfa, Gran Canaria, Fuerteventura czy Lanzarote) na polskim rynku istnieje juz bardzo duzy popyt na oferty first minute do typowo „letnich” destynacji, takich jak: Grecja (w raporcie króluje Zakynthos, ale są także Kreta, Paphos, Rodos i Korfu), Bułgaria (Varna, Zlote Piaski i Burgas) czy Hiszpania kontynentalna (Malaga i Barcelona a wiec słynne kurorty położone na Costa Brava i Costa Blanca).

  Bieżące oferty na październik, listopad, grudzień, styczeń i luty wzbogacają ciekawe destynacje egzotyczne takie jak: Zanzibar, Ras Al Khaimah w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, portugalska Madera (Funchal) czy Wyspy Zielonego Przylądka (Sal). Tradycyjnie o tej porze roku FLY.PL sprzedaje także znane i lubiane przez Polaków od lat gorące dalekie kraje: Dominikana (Punta Cana, La Romana), Kuba (Varadero, Villa Clara), Kenia (Wybrzeże Mombasy i safari), Tajlandia czy Meksyk (Półwysep Jukatan z głównymi kurortami: Cancun i Playa del Carmen).

  "Jesteśmy w pełni przygotowani do nowego sezonu i jak co roku oferujemy naszym Klientom wakacje First Minute na Lato 2016 z gwarancją najniższej ceny oraz z gwarancją 100% zwrotu wpłaconych środków” - podkreśla Maciej Nykiel, Dyrektor Zarządzający i Czlonek Zarządu FLY.PL Sp. z o.o.

  FLY.PL