Monte Carlo Polo Cup FLY.PL

  Monte Carlo Polo Cup – kibicuj drużynie FLY.PL!

  Komunikaty
  Joanna Malinowska
  Zobacz na własne oczy rozgrywki „sportu królów” i kibicuj drużynie polo FLY.PL. Zapraszamy na Monte Carlo Polo Cup 1 i 2 września!

  Wydarzenie Monte Carlo Polo Cup to rodzinny piknik, konkurs na najbardziej oryginalny kapelusz, elegancki brunch i wieczorna impreza Playboy Players Party, a przede wszystkim turniej polo z udziałem zawodników wspieranych przez FLY.PL. Nasza drużyna zmierzy się z najlepszymi uczestnikami z Brazylii, Wielkiej Brytanii i Argentyny. Weekend 1-2 września będzie obfitował w wyjątkowe atrakcje. Zapraszamy do udziału w Monte Carlo Polo Cup!

  Gra w polo często zwana jest sportem królów i szlachty. Jej tradycje sięgają ponad 2000 lat! Coraz większą popularnością cieszy się również w Polsce. Monte Carlo Polo Cup, który będzie rozgrywany w najbliższą niedzielę 2 września w Jaroszowej Woli (40 min od centrum Warszawy) to jeden z trzech turniejów rozgrywanych w ramach prestiżowej serii o tej samej nazwie. Oprócz rozgrywek polo będzie można wziąć udział w konkursie na najlepszy kapelusz (różne kategorie) oraz opiekować się źrebakami m.in. z argentyńskich stadnin.

  Wydarzenia związane z turniejem Monte Carlo Polo Cup rozpoczną się już w sobotę. 1 września zapraszamy wszystkich do Łazienek Królewskich na paradę kawalerii. Wieczorem w Ritual Coctail Club przy ul. Mazowieckiej 12 w Warszawie odbędzie się natomiast impreza Player’s Party by Playboy.

  Szczegółowe informacje o wszystkich wydarzeniach w ramach Monte Carlo Polo Cup znajdują się TUTAJ.

  Zapraszamy do wspólnego kibicowania z FLY.PL!

  FLY.PL