Neckermann

Nagroda za aktywną sprzedaż od BP Neckermann

Autor: Maciej Strzelecki, Data publikacji:

FLY.PL otrzymało od biura podroży Neckermann nagrodę za zajęcie III miejsca za sprzedaż w prestiżowej kategorii Biura Internetowe. Jest to wyjątkowa nagroda dla całego naszego zespołu. Cieszymy się, że dzięki naszej profesjonalnej obsłudze i poradom Klienci tak chętnie wybierają oferty jednego z najbardziej znanych biur podróży, jakim jest Neckermann.

Neckermann Podróże to część Thomas Cook Group. Koncern może poszczycić się ponad 175-letnim doświadczeniem oraz organizacją wyjazdów aż na sześć kontynentów. W Polsce Neckermann działa na rynku turystycznym już od 20 lat. Bardzo dobra baza hotelowa, wysoka jakość świadczonych usług oraz duży wybór kierunków sprawiają, że Neckermann cieszy się tak dużą popularnością wśród klientów FLY.PL.

Neckermann spełnia marzenia o podróżowaniu w najbardziej odległe, jak i bliskie zakątki świata. Wśród popularnych kierunków na wakacje prym wiedzie słoneczna Bułgaria, Hiszpania z Wyspami Kanaryjskimi oraz hit sprzedaży w ostatnich latach - Grecja z uwielbianymi przez turystów wyspami jak Kreta i Rodos. W ofercie biura podróży znajdują się również destynacje orientalne (np. Egipt, Maroko) i egzotyczne (np. Kenia, Kuba, Tajlandia), również w Last Minute. Neckermann jest często wybierany także przez miłośników sportów zimowych. Do wyboru narciarzy i snowboardzistów są m.in. przytulne górskie pensjonaty w Austrii, we Włoszech i Francji.

Zachęcamy do zapoznania z ofertą na wakacje 2018!

Zespół FLY.PL

certyfikaty i nagrody przyznane FLY.PL

FLY.PL