Najdłuższe połączenie lotnicze na świecie!

Autor: Karina Wiosna, Data publikacji:

Liniami Emirates polecimy z Dubaju do Panamy.

Prestiżowe linie lotnicze Emirates uruchamiają nowe połączenie, które stanie się najdłuższym bezpośrednim lotem pasażerskim ze wschodu na zachód i będzie trwało 17 godzin i 35 minut. Od 1 lutego będą mogli Państwo podróżować z Dubaju do malowniczej i słonecznej Panamy, która stanie się pierwszym miastem w Ameryce Środkowej obsługiwanym przez linie Emirates. Trzyklasowy Boeing 777-200 LR zaoferuje Państwu 8 miejsc w klasie I, 42 w klasie biznes i 216 w klasie ekonomicznej.

Linie Emirates obecne są na rynku od 1985 roku i dynamicznie się rozwijają. Spółka ceniona jest za najwyższą jakość świadczonych usług, profesjonalny personel, smaczne dania serwowane na pokładzie oraz urozmaicony system rozrywek, który umila podróż. 30-letnia obecność na rynku przyniosła firmie 400 prestiżowych nagród, co podkreśla sukcesy, które nieustannie odnośni spółka.

Nowe połączenie to możliwość odkrycia zachwycającej i tętniącej życiem metropolii. Właśnie tutaj znajdziemy Kanał Panamski, dzięki któremu z Oceanu Atlantyckiego możemy się przedostać na Pacyfik. Zagraniczne banki i hotele przeplatają się z tropikalną roślinnością i rajskimi plażami, które zapierają dech w piersiach. Jak czytamy w komunikacie na stronie Emirates: „dzięki doskonałemu położeniu między Ameryką Północną i Południową oraz Atlantykiem i Pacyfikiem, w Panamie istnieje niezrównana sieć transportowo-komunikacyjna. Miasto obsługuje dwa najbardziej ruchliwe porty Ameryki Łacińskiej, w tym drugą największą na świecie strefę wolnego handlu - Colón”.

Życzymy Państwu niezapomnianego lata 2016 oraz odkrywania Panamy i Dubaju z najbliższymi.

Zespół FLY.PL

źródło: http://emiratesagents.com/

FLY.PL