Best Reisen logo

  Tytuł Profesjonalnego Agenta Best Reisen Group

  Komunikaty
  Marta Rolbiecka
  Z przyjemnością informujemy, że FLY.PL zostało wyróżnione Certyfikatem Profesjonalnego Agenta przez biuro podróży Best Reisen Group. Serdecznie dziękujemy!

  Sukces w turystyce zależy od znajomości oferty i wysokich standardów obsługi. Każdego dnia udowadniacie, że klienci mogą z pełnym zaufaniem powierzyć Wam swoje wakacyjne marzenia – tymi słowami podsumowano dotychczasową, wieloletnią współpracę pomiędzy FLY.PL oraz Best Reisen Group.

  Best Reisen działa na polskim rynku turystycznym już od ponad 20 lat. Biuro specjalizuje się w ofertach z kategorii Egzotyka. Znajduje się czołówce organizatorów wyjazdów do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Sri Lanki, Indii oraz na Seszele. Przebojem egzotycznej oferty Best Reisen są wycieczki łączące dwa kierunki w trakcie jednego urlopu, jak Dubaj z Malediwami czy Dubaj i Zanzibar..

  Biuro Best Reisen oferuje również wyjazdy do popularnych kierunków wakacyjnych, jak Egipt, Bułgaria oraz Tunezja. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą wyjazdów z Best Reisen.

  FLY.PL