Zapraszamy na targi „Grecka Panorama"!

Autor: Karina Wiosna, Data publikacji:

Wyjątkowa muzyka, degustacje tradycyjnych dań, które przyrządzi Teo Vafidis, pokazy tańca, konkursy i atrakcje dla najmłodszych podróżników – to wszystko czeka na Państwa na Stadionie PGE Narodowym między 3 a 4 grudnia! Odwiedź nasze stoisko, poczuj smak Grecji, odbierz niespodziankę i spędź niezapomniany czas z bliskimi.

FLY.PL jest oficjalnym partnerem targów „Grecka Panorama”. Przyjdź z najbliższymi, rodziną, przyjaciółmi i poznaj niepowtarzalną kulturę! Dla naszych gości przygotowaliśmy specjalną promocję – każda osoba, która podczas targów zarezerwuje wakacje w Grecji otrzyma wyjątkowy prezent – 5 000 dodatkowych punktów PAYBACK! U nas znajdziesz ofertę wszystkich touroperatorów i wybierzesz wymarzone wakacje w najniższych cenach. Kreta w All Inclusive, a może Rodos w Last Minute ? W trakcie targów na stoisku FLY.PL znajdziecie nagrody i niespodzianki.

Grecja jest jednym z ulubionych kierunków wakacyjnych Polaków. Znajdziemy tu lazurowe morze, antyczne zabytki, gościnnych mieszkańców i jedną z najzdrowszych kuchni świata. Pierwsza książką kucharska powstała właśnie tutaj, i to już w starożytności! Nic więc dziwnego, że znajdziemy tu zdrowe posiłki przygotowane z najlepszych warzyw i owoców, doprawionych słońcem. Podczas targów będziecie mieć Państwo okazję spróbować dań, które przygotuje Teo Vafidis, znany restaurator i autor książek o tematyce kulinarnej. Na ciekawych świata czeka spotkanie z folklorem, muzyką, a nawet tańcem. Dla najmłodszych podróżników zostały przygotowane gry i zabawy edukacyjne, dzięki którym Wasze pociechy poznają historię Grecji. Obecność producentów, importerów i dystrybutorów to okazja, aby skosztować lokalnych produktów i przypomnieć sobie smak wakacji!

Zapraszamy do spędzenia czasu w wyjątkowej atmosferze. Mamy nadzieję, że zakochacie się Państwo w Grecji, tak mocno jak My!

Do zobaczenia!

Grecka Panorama targi turystyczne

FLY.PL