FLY.PL sponsorem Festiwalu SplashBall

Autor: Piotr Jadczyszyn, Data publikacji:

Dbamy o aktywność najmłodszych!

Z przyjemnością informujemy, że jesteśmy jednym ze sponsorów Ogólnopolskiego Festiwalu SplashBall, który rozpocznie się 30 października o godzinie 9 w Olsztynie.

"Aktywność najmłodszych jest dla Fly.pl szczególnie ważna, dlatego angażujemy się w inicjatywy, które zachęcają dzieci do uczestniczenia w wydarzeniach sportowych. Festiwal SplashBall to wspaniała okazja do spędzenia czasu z najbliższymi i gry w waterpolo" – podkreśla Maciej Nykiel, Członek Zarządu FLY.PL Sp. z o.o.. Dzieci mają okazję do zabawy w basenie oraz sprawdzenia swoich umiejętności podczas gry zespołowej, a rodzice do dopingowania i podziwiania swoich pociech. Piłka wodna oraz pływanie na dystansie 25 i 50 metrów to jedne z licznych atrakcji, które czekają na nas w pływalni Aquasfera.

Celem imprezy jest nie tylko edukacja młodzieży poprzez sport, ale również upowszechnianie aktywności fizycznej. Udział w zabawie jest bezpłatny, a kolejne imprezy z tego cyklu odbędą się jeszcze w listopadzie i w grudniu w Poznaniu i w Warszawie.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i życzymy jak najlepszych wyników.
Zespół FLY.PL

FLY.PL