Festiwal SplashBall
Festiwal SplashBall

Fotorelacja - I Ogólnopolski Festiwal Splashball

Autor: Paulina Rutecka, Data publikacji:

Zabawa, prawdziwa rywalizacja i łzy szczęścia – tyle się działo!

Dbając o aktywność i promocję zdrowego stylu życia najmłodszych, zostaliśmy jednym ze sponsorów I Ogólnopolskiego Festiwalu Splashball. Zawody odbyły się 30 października 2015 roku w Olsztynie i wzięło w nich udział ponad 300 amatorów waterpolo! Minipiłka wodna i pływanie z przeszkodami na dystansie 25 i 50 metrów to dyscypliny, z którymi zmierzyła się młodzież z całej Polski. Kolejne imprezy z cyklu Splashball odbędą się również w Poznaniu i w Warszawie.

Cieszymy się, z tak licznego zaangażowania dzieci w festiwal, którego mieliśmy przyjemność być jednym ze sponsorów. Aktywność najmłodszych jest dla FLY.PL szczególnie ważna, dlatego chętnie angażujemy się w inicjatywy, które promują zdrowy styl życia i dopingujemy młodzież, która podejmuje sportowe wyzwania – mówi Maciej Nykiel, Dyrektor Zarządzający i Członek Zarządu FLY.PL.

Radość i sportowy duch towarzyszyły uczestnikom zawodów od pierwszych sekund spotkania. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z fotorelacją, która oddaje emocje panujące w olsztyńskiej pływalni Aquasfera.
Wyniki zawodów można sprawdzić tutaj. Gratulujemy uczestnikom i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Zespół FLY.PL

autor zdjęć: Rafał Krukowski

FLY.PL