Gdzie na wakacje? FLY.PL w TVN 24 BiŚ

  Media o nas
  Beata Gizak
  Grecja, Hiszpania i Bułgaria - oto ulubione kierunki Polaków!

  Grecja, ojczyzna mitów, miejsce narodzin demokracji, pełna antycznych zabytków i restauracji z wyśmienitą lokalną kuchnią - oto kierunek, który podbił serca turystów z Polski i stał się hitem lata 2016. Podróżowaliśmy nie tylko na najpopularniejsze greckie wyspy, jak Kreta, Rodos, Zakynthos czy Korfu, ale również na te mniejsze, jak Santorini i Samos.

  Najczęściej wybieraną destynacją, zaraz po Grecji, jest kolorowa i słoneczna Hiszpania. Malownicze wybrzeża Costa Brava, Costa Dorada i oczywiście ciepłe Wyspy Kanaryjskie. Rodzinne wakacje i spontaniczne wczasy Last Minute najchętniej spędzaliśmy w Bułgarii, która oferuje przystępne ceny w lokalnych restauracjach i hotele z atrakcjami dla najmłodszych gości.

  Jak podkreśla Grzegorz Bosowski, Prezes Zarządu FLY.PL, w tym roku najchętniej podróżowaliśmy do Grecji. Jeśli chodzi o statystyki, na wspomniany kierunek zdecydowała się w lipcu ponad połowa naszych klientów. Na początku wakacyjnego sezonu zainteresowaniem cieszyła się Turcja. Jak klienci zareagowali na aktualne wydarzenia na terenie tego pięknego kraju? W ośrodkach turystycznych jest spokojnie – nic tam się nie wydarzyło. Stambuł, Ankara to są miasta oddalone o setki tysięcy kilometrów. Turcja jest liderem jeśli chodzi o ceny i poziom świadczeń. Hotele rodzinne z urozmaiconym wyżywieniem, zjeżdżalniami, aquaparkami są nie do zastąpienia. W innych krajach tak fajnej, rodzinnej oferty jest dużo mniej. Klienci, którzy zastanawiali się nad zmianą kierunku, najczęściej pozostają przy Turcji - wyjaśnia Bosowski. 

  Prezes Zarządu FLY.PL zwraca uwagę, że rosnącą popularnością cieszą się również wczasy spędzane nad polskim morzem - Jastarnia, Łeba, Władysławowo, Jurata czy Sopot. Jakie będą nadchodzące wakacje 2017? Być może do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii dołączy również Bursztynowa Riwiera?

  Zachęcamy do zapoznania się wywiadem!

  Źródło: http://tvn24bis.pl/wideo/biznes-dla-ludzi-22-07,1545594.html

  FLY.PL