Grzegorz Bosowski w rankingu WaszaTurystyka.pl

  Media o nas
  Beata Gizak
  Prezes Fly.pl Grzegorz Bosowski został wyróżniony w rankingu 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce w 2017 roku!

  Już po raz drugi portal branżowy WaszaTurystyka.pl przygotował ranking najbardziej wpływowych osób na polski rynek turystyczny i rozwój polskiej turystyki. Wyróżnione zostały osoby, które przez swoje działanie i decyzje biznesowe przyczyniają się do zmian w branży turystycznej.

  W kryteriach wyboru znalazły się następujące kategorie: wpływ na kształtowanie procesów i struktur polskiej turystyki, przyczynianie się do osiągania sukcesu przez polską turystykę, posiadane zasoby finansowe (własne lub organizacji, firmy przez daną osobę zarządzanej), wpływ na zatrudnienie ludzi, medialność, wiarygodność, popularność i wizerunek.

  Z przyjemnością informujemy, że 25 pozycję w rankingu zajął Prezes Spółki FLY.PL Grzegorz Bosowski. – Jeden z twórców największego agenta sprzedającego imprezy turystyczne i usługi wyłącznie przez internet. Udowodnił, że turystyka ma ogromny potencjał w e-commerce, umiejętnie korzysta z nowoczesnych narzędzi. – uzasadniają eksperci portalu WaszaTurystyka.pl. To o 5 miejsc wyższa pozycja niż w roku ubiegłym, w którym portal WaszaTurystyka.pl wyróżnił 50 najbardziej wpływowych osób polskiej turystyki 2016. Wówczas Grzegorz Bosowski zajmował 30 miejsce. Dziękujemy!

  Zachęcamy do zapoznania się z artykułem na stronie WaszaTurystyka.pl

  Zespół FLY.PL

  FLY.PL