gdzie wakacje 2019 raport fly.pl

  Jak nie zmarnować wakacji? Wywiad z FLY.PL

  Media o nas
  Kinga Jurkowska
  Gdzie Polacy spędzą Wakacje 2019? O najpopularniejszych kierunkach na Lato 2019 i nowych trendach w turystyce mówił Krzysztof Małyska, Ekspert wakacyjny FLY.PL

  Gościem programu Macieja Wolnego w Telewizji wPolsce był Krzysztof Małyska. Ekspert Wakacyjny FLY.PL wraz z Grzegorzem Cendrowskim, rzecznikiem Polskiej Organizacji Turystycznej, próbowali odpowiedzieć m.in. na pytania: jak nie zmarnować wakacji oraz gdzie warto zaplanować urlop.

  Kiedy zaplanować urlop na Lato 2019?

  Zdaniem Ekspertów najlepszy czas na wakacyjny wyjazd to czerwiec i wrzesień. O urlopie w tym czasie powinni pomyśleć zwłaszcza osoby, które nie mają dzieci w wieku szkolnym. Wyjazd w tych miesiącach oznacza często niższy koszt i wypoczynek bez większych tłumów. Pogoda w czerwcu dopisuje, więc nie ma na co czekać!

  Gdzie Polacy pojadą na wakacje?

  W tym toku najpopularniejsze kierunki na wakacje za granicą to Grecja, Turcja i Bułgaria. Wielu Polaków wyjedzie też na wakacje 2019 do Egiptu i Hiszpanii. Wśród nowych popularnych kierunków na Lato pojawiły się Cypr i Tunezja – z bardzo atrakcyjną cenowo ofertą. Prawie 80% wyjazdów to wakacje w formule All Inclusive.

  Zobacz pełny raport FLY.PL: Gdzie Polacy spędzą wakacje 2019?

  Zachęcamy do wysłuchania wywiadu: link 
  FLY.PL