Jak spędzamy Święta? Kacper Daszke w TVN24

  Media o nas
  Piotr Jadczyszyn
  Święta i Sylwester pod palmami, wyjazd na bożonarodzeniowe jarmarki w poszukiwaniu unikatowych ozdób, a może kolacja w rodzinnym gronie?

  Listopad to czas, kiedy zaczynamy poszukiwać świątecznych upominków, ulice nabierają bożonarodzeniowych dekoracji, a gazety zapełniają się przepisami na wigilijne potrawy. Kacper Daszke, Marketing Manager FLY.PL oraz Katarzyna Lengren, dziennikarka i malarka, rozmawiali w programie Biznes i Świat o zmianach w obchodzeniu Świąt Bożego Narodzenia w Polsce.

  Katarzyna Lengren zwraca uwagę, że okres przedświąteczny powinniśmy wykorzystać na dobre uczynki, które będą darem z serca, szczerym i zarazem personalnym. Dziennikarka podkreśla, że młodzież coraz częściej uważa, że wigilijne dania powinny być przygotowane przez osoby starsze. Taką postawę krytykuje i zachęca do dzielenia się tym, co mamy najcenniejszego, czyli wspólnym czasem.

  A co jeśli marzymy o świętowaniu na piaszczystej plaży?Dla turystyki okres świąteczny jest bardzo dobrym czasem. Polacy bardzo tłumnie wyjeżdżają na jarmarki świąteczne, organizowane w wielu miastach Europy, szczególnie dotyczy to naszych najbliższych sąsiadów, czyli odwiedzamy jarmarki w Niemczech, Czechach czy na Litwie. Coraz większą popularnością cieszą się również Święta poza stołem wigilijnym. Wyjazdy w małych grupach, czy to do ciepłych krajów, jak Egipt, który wraca do łask, Wyspy Kanaryjskie, egzotyka czy wyjazdy narciarskie, które są bardzo popularne" - mówi Kacper Daszke. 

  Jak zatem pogodzić chęć świętowania z rodziną i marzenie o wypoczynku na piaszczystej plaży, w cieniu palm? Jeśli chcecie poznać odpowiedź na to pytanie, zachęcamy do zapoznania się z całym wywiadem. 

  Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

  Zespół FLY.PL 

  źródło: //tvn24bis.pl/lifestyle,87/swiat-zaplonal-swiateczna-goraczka-mlodzi-nie-chca-kleic-pierozkow,692646.html

  FLY.PL