Jak zaplanować wczasy, aby zaoszczędzić?

  Media o nas
  Beata Gizak
  Wakacje zaplanowane z wyprzedzeniem to rabaty nawet do -40%!

  Maciej Nykiel, Dyrektor Zarządzający i Członek Zarządu Fly.pl, wyjaśnia na antenie Polskiego Radia, że skorzystanie z promocyjnych wycieczek w przedsprzedaży to niższa kwota zaliczki, gwarancja najniższej ceny i możliwość wyboru wczasów z pełnej oferty.

  - Planując jeszcze teraz w grudniu wakacje na przyszły sezon, czy to dotyczy lipca czy długiego majowego weekendu, możemy po pierwsze liczyć na znaczny rabat aż do 40 proc. wartości wycieczki, czyli przy średniej cenie imprezy na polskim rynku, tj. ok. 5 tys. zł dla dwóch osób dorosłych, w przypadku zagranicznej wycieczki samolotowej – jest to dość spory budżet do zaoszczędzenia – podkreśla Nykiel.

  Gość Polskiego Radia zwraca uwagę, że wcześniejsza rezerwacja to gwarancja, że za wakacje zapłacimy najtaniej. "W przypadku obniżenia ceny wyjazdu, organizator zwróci nam różnice w cenie. Ale korzyści jest więcej: Dodatkowy benefit, dzięki któremu te promocje są popularne, to bardzo niskie zaliczki. W tej chwili płacimy maksymalnie 10 proc. wartości tej wycieczki, resztę dopłacamy dopiero na 30 dni przed wyjazdem, a mamy już zagwarantowane miejsce i tę gwarancję najniższej ceny".

  Zachęcamy do zapoznania się z audycją i i gorącymi cenami na lato 2016!

  Źródło: http://www.polskieradio.pl/42/4393/Artykul/1563757,Im-wczesniej-zaplanujesz-wakacje-tym-bardziej-zaoszczedzisz

  FLY.PL