Kurorty narciarskie - Maciej Nykiel w TVN24 BiŚ

  Media o nas
  Beata Gizak
  Kto z nas nie marzy o tym, aby spędzić zimę 2017 na ośnieżonym stoku?

  Ferie zimowe to idealna okazja, aby odpocząć od codziennych obowiązków, poszusować po ośnieżonym stoku i zachwycić się górskim krajobrazem. Maciej Nykiel z FLY.PL oraz Joanna Remiszewska-Michalak, fizyk atmosfery, w programie „Otwarcie dnia" rozmawiali na temat nadchodzącego sezonu zimowego.

  Najpopularniejsze kurorty we Włoszech, Francji, Szwajcarii, Hiszpanii, Austrii czy Słowacji zapraszają na zimowe wakacje rodziny i zakochanych. Nowoczesna infrastruktura, hotele położone bezpośrednio przy wyciągach narciarskich i urozmaicone atrakcje dla najmłodszych przyciągają miłośników aktywnych ferii. Do szczęścia potrzebny jest już tylko śnieg, a jak mówią eksperci, w niektórych regionach może być z tym problem. Jaki kraj wybrać na narty 2017?

  „Głównym kierunkiem zimowym Polaków są Włochy dokładnie Dolomity, ale również Austria - te dwa kraje królują. Sporo Klientów na zagraniczne wakacje wybiera również Czechy i Słowację" - mówi Nykiel. „W środku Andaluzji są wysokie góry, Sierra Nevada, z pięknymi ośrodkami narciarskimi. Czarter lata bezpośrednio z Warszawy do Malagi - dwie godziny i możemy przypinać narty. Podobnie z Andorą. To maluteńkie państewko, położone wysoko w Pirenejach, na granicy Francji i Hiszpanii. Przykład czegoś nowego, czego poszukuje rynek to Słowenia, znana głównie ze skoków narciarskich w Planicy. Wkoło są piękne ośrodki narciarskie i super trasy zjazdowe"- dodaje gość.

  Zachęcamy do zapoznania się z treścią wywiadu i ofertą na narty samolotem oraz z dojazdem własnym!

  Źródło://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/w-kurortach-narciarskich-brakuje-sniegu,703944.html

  FLY.PL