Czwórka Polskie Radio

Lato 2019 – gdzie spędzimy wakacje?

Autor: Piotr Jadczyszyn, Data publikacji:

Dokąd Polacy pojadą w tym roku na urlop? Które kierunki wybieramy na wczasy z All Inclusive? Jak zmieniają się podróżnicze trendy – odpowiada Beata Gizak Ekspert Wakacyjny FLY.PL

Jednym z gości audycji Polskiego Radia o „Najpopularniejszych kierunkach wakacyjnych na lato 2019 roku – Polska czy świat?” była Beata Gizak. W rozmowie Ekspert Wakacyjny FLY.PL opowiedziała, które kierunki cieszą się największą popularnością i co Polacy cenią w wyjazdach za granicę.

50% naszych Klientów oczekuje, żeby to był hotel z pełną wersją All Inclusive. Z barem na plaży w cenie oraz dostępem do wszystkich atrakcji – mówiła Beata Gizak z FLY.PL.

Dokąd na All Inclusive?

Największą popularnością cieszą się: Turcja, Egipt i wracająca do łask turystów Tunezja. Niezmiennie chętnie wybieramy również wakacje All Inclusive w Grecji (szczególnie wyspy greckie), Hiszpanii (Baleary), na Cyprze oraz w Bułgarii – podkreśliła Beata Gizak.

Jak zmieniają się kierunki krótszych i dłuższych wyjazdów samolotem? Kiedy najchętniej wyjeżdżamy na urlop w Polsce? Które miejsca w naszym kraju najchętniej odwiedzają turyści zagraniczni? – dowiecie się więcej w „Czacie Czwórki”. Zachęcamy do wysłuchania audycji.

gdzie na wakacje trendy wakacyjne wywiad z Ekspertem Wakacyjnym Fly.pl

FLY.PL