M. Nykiel w rozmowie z Diners Club Magazine

Autor: Tomasz Jezierski, Data publikacji:

Kochamy podróżować i podróżujemy coraz częściej! Odkryj świat inspiracji FLY.PL!

,,Polacy w basenie Morza Śródziemnego są jedną z najbardziej pożądanych nacji. Konsumujemy na miejscu dużo kultury, korzystamy z atrakcji turystycznych i chętnie uczestniczymy w różnych wycieczkach. Tym się różnimy od m.in. Niemców i Brytyjczyków, którzy na wakacjach głównie leżą na plaży lub na brzegu basenu i nic więcej. Polacy lubią podróżować. Mamy w sobie wielką ciekawość świata, obcych kultur, tradycji i kuchni. Co ciekawe, w opinii zagranicznych kontrahentów FLY.PL, Polacy do obcych krajów zazwyczaj przyjeżdżają przygotowani, z wiedzą o regionie i jego kulturze, z przewodnikiem w dłoni. To pokazuje, że podróżujemy świadomie" - mówi Maciej Nykiel, dyrektor zarządzający FLY.PL dla magazynu Diners Club.

Nowe połączenia lotnicze i konkurencyjne ceny sprawiają, że świat z każdym dniem jest coraz bliżej nas. Słoneczna Grecja, tętniąca życiem Hiszpania, egzotyczna Tajlandia czy indonezyjska wyspa Bali - wszystko w zasięgu ręki! Marzycie o wyprawie na wschód? Jak podkreśla Nykiel, dwie linie lotnicze – Qatar Airway i Emirates zrewolucjonizowały połączenia z krajami, które jeszcze kilka lat temu były nieosiągalne. Od plażowania w Dubaju i zwiedzania futurystycznych budowli dzieli Was....6 godzin lotu z Warszawy! Jeśli poszukujecie wakacyjnej oferty, wyszukiwarka FLY.PL filtruje oferty turystyczne z ponad 100 biur i niemal 700 linii lotniczych zrzeszonych w IATA. Dla konsumentów to zysk oraz oszczędność czasu i pieniędzy - zwraca uwagę Nykiel. 

Jeśli zastanawiacie się nad tym, jak planować wakacje jeszcze taniej, mamy dla Was ciekawą propozycję. Z kartą Diners Club otrzymujesz pakiet ubezpieczenia podróży zagranicznej do 1mln zł, wstęp do specjalnych stref komfortu na lotniskach, usługi Fast Track na wybranych portach lotniczych i bezpłatne ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu. Szczegóły promocji znajdziecie tutaj.

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem i życzymy udanych wakacji 2017.

Zespół FLY.PL

wywiad z Ekspertem Wakacyjnym Fly.pl

FLY.PL