Madera na wakacje 2017? „Dzień dobry TVN"

Autor: Łukasz Tkaczyk, Data publikacji:

First Minute na Maderze, a może w słonecznej Grecji? Maciej Nykiel, dyrektor zarządzający FLY.PL, był gościem programu „Dzień dobry TVN”. Sprawdź, co radzi ekspert!

Zimowa sceneria sprawia, że zaczynamy tęsknić za piaszczystą plażą, słońcem i lazurowym oceanem. Tradycyjnie styczeń to miesiąc, w którym myślimy o urlopie, a biura podróży proponują niższe ceny wakacyjnych wyjazdów w ofertach First Minute. O tym, czy warto rezerwować wczasy wcześniej, mówił Maciej Nykiel, dyrektor zarządzający FLY.PL, w programie „Dzień dobry TVN”.

„W przedsprzedaży można kupić taniej i już w tej chwili zarezerwować atrakcyjny cenowo wyjazd na lato. Co najważniejsze, w preferowanym przez nas terminie i rodzaju zakwaterowania.” – podkreśla Nykiel. „Oferta First Minute skierowana jest do tych, którzy potrzebują zaplanować urlop z odpowiednim wyprzedzeniem, czyli co najmniej dwie osoby dorosłe muszą ustalić dni wolne w pracy. Jeśli planujemy rodzinny wyjazd, ważne jest zakwaterowanie – apartamenty czy większe pokoje typu suite z oddzielną sypialnią dla dzieci i rodziców”. – dodaje gość. Grecja, Hiszpania, Bułgaria i Turcja to kierunki, które cieszyły się popularnością w minionym sezonie. Jakie są prognozy na wakacje 2017? „W tym roku dominować będzie Grecja. Zeszły rok pokazał, że Polacy ją kochają - pogodę, kuchnie i samych Greków, którzy wprowadzają niepowtarzalną atmosferę". - wyjaśnia ekspert FLY.PL. Kilka tysięcy wysp rozrzuconych po ciepłych morzach, krótki lot z Polski, bardzo dobra baza hotelowa i fantastyczne warunki naturalne sprawiają, że turyście z całego świata chętnie spędzają wakacje właśnie w Grecji. 

W ofertach na Lato 2017 znajdą się również kierunki, które zyskują na popularności - Albania, Czarnogóra czy Słowenia. 

Zachęcamy do zapoznania się z całym wywiadem i ofertą na wakacje 2017 w ofertach First Minute!

 

źródło: http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/wakacje-2017-moze-madera,221045.html

źródło: //podroze.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/539555,turcja-madera-hiszpania-gdzie-wybrac-sie-na-wakacje-w-roku-2017.html

wywiad z Ekspertem Wakacyjnym Fly.pl

FLY.PL