Majówka 2017! M. Nykiel z FLY.PL w TVN

  Media o nas
  Justyna Krzywko
  Sprawdź najlepsze miejsca na długie weekendy i zaplanuj majówkę 2017!

  Plaże z piaskiem miękkim jak puder, lazurowa woda, słońce i restauracje wypełnione owocami morza! Długi weekend to idealna okazja, aby zarumienić skórę przed nadchodzącym sezonem. Tętniące życiem Wyspy Kanaryjskie, słoneczna Grecja, egzotyczna Kenia, Zanzibar, a może pojechać najbliżej i najcieplej, czyli do Egiptu? Maciej Nykiel, dyrektor zarządzający FLY.PL, polecał widzom TVN-u, które miejsca najlepiej odwiedzić podczas długiego weekendu i majówki 2017.

  Majówka 2017 to aż 10 dni wakacji i tylko 3 dni urlopu. Greckie wyspy, zachwycające plażami, roślinnością, wyśmienitą kuchnią i śródziemnomorskim klimatem to propozycja dla osób, które szukają długiego weekendu blisko i w przystępnej cenie. Tętniące życiem hiszpańskie wybrzeże Costa del Sol czy włoska Sycylia to wyjazdy, za które zapłacimy około 2 500 złotych, a jak podkreśla ekspert, jest to dobra cena za dobrą jakość. Warto pamiętać o Egipcie, który zachwyca bogactwem podwodnego świata i raf koralowych, hotelami w urozmaiconej formule all inclusive oraz całorocznej portugalskiej Maderze. Jedno jest pewne, długi weekend majowy to tysiące możliwości, aby połączyć wypoczynek z zabawą!

  Kreta, włoska Kalabria i Sycylia, hiszpańska Costa Brava oraz Majorka, Kenia, Kuba, Zanzibar, a może Wybrzeże Andamańskie? Czerwcowy weekend możemy spędzić w europejskich kierunkach już za niespełna 2 000 złotych lub pokusić się o odkrywanie egzotycznego, odległego świata. Bardzo dobra baza noclegowa, bogactwa zabytków, atrakcje dla rodzin z dziećmi i pewność pogody to najważniejsze atuty powyższych kierunków. Wycieczki znajdziemy w promocyjnych ofertach First Minute z bezpośrednim przelotem z polskich lotnisk.

  Jak podkreśla Nykiel, listopadowy długi weekend warto spędzić w miejscu, które nie jest do końca znane, a sezon rozpoczyna się właśnie w listopadzie. O jakim kraju mówimy? Oczywiście o RPA! Czarter lata bezpośrednio z Warszawy, a za 1 osobę, za tygodniowy pakiet zawierający przelot, zakwaterowanie i wyżywienie all inclusive zapłacimy około 5 000 złotych. W propozycjach znajdują się również Seszele, Mauritius, Jamajka, Wyspy Zielonego Przylądka i Teneryfa, która skradła serca turystom z całego świata!

  Zachęcamy do zapoznania się z wywiadem i ofertą na majówkę 2017.

  źródło://tvn24bis.pl/bilans,111,m/bilans-5-01,704886.html

  FLY.PL