Majówka 2018 – najpopularniejsze kierunki

  Media o nas
  Renata Wielgopolanin
  Turcja, Grecja, Egipt oraz Hiszpania – te kierunki są najpopularniejsze na majówkę 2018 wśród klientów Fly.pl. Gdzie jeszcze są wolne miejsca i ile kosztuje wyjazd za granicę na długi weekend? – podpowiada Rzeczpospolita

  Z danych Fly.pl wynika, że wycieczki zagraniczne na majówkę cieszą się w tym roku bardzo dużym zainteresowaniem. Wyjazdom na długi weekend sprzyja kalendarz – wystarczą 3 dni wolnego, by móc zaplanować nawet 9 dni wiosennych wakacji.

  Największą popularnością cieszą się wczasy z formułą All Inclusive w 4-gwiazdkowym hotelu w Turcji, Grecji, Egipcie oraz Hiszpanii. Za tygodniowy pobyt w Tunezji zapłacimy ok. 1400 zł za osobę, w Turcji od 1600 zł, w Grecji i Hiszpanii ok. 1800 zł, a w Egipcie ok. 2000 zł.

  „Ceny wyjazdów majówkowych nie odstraszają do planowania wiosennego urlopu, gdyż już prawie 80 procent ofert polskich touroperatorów na ten czas jest wyprzedanych. Początek kwietnia to ostatnia okazja na zarezerwowanie majówki” – opisuje Grzegorz Bosowski, prezes Fly.pl, cytowany przez Rzeczpospolitą.

  Coraz więcej osób decyduje się także, by spędzić długi weekend majowy na zwiedzaniu podczas wycieczek objazdowych. Prym wiodą w tym wypadku „objazdówki” po Bałkanach, szczególnie zaś Albanii.

  Spośród wciąż dostępnych, cieplejszych kierunków na majówkę Eksperci Fly.pl polecają m.in. Maltę, Hiszpanię kontynentalną oraz greckie wyspy.

  Zachęcamy do zapoznania się z artykułem dostępnym tutaj.

  FLY.PL