Polskie Radio 24

  PolskieRadio24.pl – czas zaplanować Majówkę

  Media o nas
  Joanna Malinowska
  Gdzie spędzimy majówkę, które kierunki są najpopularniejsze i czy znajdziemy jeszcze oferty Last Minute na długi weekend majowy – o początku sezonu i wakacyjnych trendach opowiada Katarzyna Papis-Słupska Dyrektor Sprzedaży FLY.PL

  Sezon wakacyjny 2019 rozpocznie się wcześniej niż zwykle, bowiem już w Wielkanoc, która wypada w drugiej połowie kwietnia. I choć z każdym rokiem zainteresowanie świątecznymi wczasami jest coraz większe, dalej najchętniej wybieramy wyjazdy na Majówkę.

  „Podobnie jak w ubiegłych latach największą popularnością cieszą się takie kierunki jak Turcja, Grecja, Egipt i Hiszpania, natomiast w tym roku widzimy zdecydowanie większe zainteresowanie wśród naszych klientów wycieczkami objazdowymi. Czyli nie tylko wypoczynek i plażowanie, ale również odkrywanie i zwiedzanie nowych miejsc” – mówi Katarzyna Papis-Słupska.

  Wzrost popularności „objazdówek” w długi weekend majowy związany jest idealnym terminem na zwiedzanie. W maju pogoda w popularnych krajach południa Europy (np. Włochy, Chorwacja) nie jest tak uciążliwa, jak w szczycie sezonu, czyli lipcu i sierpniu.

  W ofercie biura FLY.PL wciąż dostępne są oferty do wszystkich najpopularniejszych kierunków na majówkę, ale miejsca powoli się kończą – dodaje Katarzyna Papis-Słupska.

  Zapraszamy do wysłuchania wywiadu.
  FLY.PL