Polskie Radio 24

PolskieRadio24.pl – czas zaplanować Majówkę

Autor: Joanna Malinowska, Data publikacji:

Gdzie spędzimy majówkę, które kierunki są najpopularniejsze i czy znajdziemy jeszcze oferty Last Minute na długi weekend majowy – o początku sezonu i wakacyjnych trendach opowiada Katarzyna Papis-Słupska Dyrektor Sprzedaży FLY.PL

Sezon wakacyjny 2019 rozpocznie się wcześniej niż zwykle, bowiem już w Wielkanoc, która wypada w drugiej połowie kwietnia. I choć z każdym rokiem zainteresowanie świątecznymi wczasami jest coraz większe, dalej najchętniej wybieramy wyjazdy na Majówkę.

„Podobnie jak w ubiegłych latach największą popularnością cieszą się takie kierunki jak Turcja, Grecja, Egipt i Hiszpania, natomiast w tym roku widzimy zdecydowanie większe zainteresowanie wśród naszych klientów wycieczkami objazdowymi. Czyli nie tylko wypoczynek i plażowanie, ale również odkrywanie i zwiedzanie nowych miejsc” – mówi Katarzyna Papis-Słupska.

Wzrost popularności „objazdówek” w długi weekend majowy związany jest idealnym terminem na zwiedzanie. W maju pogoda w popularnych krajach południa Europy (np. Włochy, Chorwacja) nie jest tak uciążliwa, jak w szczycie sezonu, czyli lipcu i sierpniu.

W ofercie biura FLY.PL wciąż dostępne są oferty do wszystkich najpopularniejszych kierunków na majówkę, ale miejsca powoli się kończą – dodaje Katarzyna Papis-Słupska.

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu.

majówka za granicą trendy wakacyjne wyjazdy na długie weekendy wywiad z Ekspertem Wakacyjnym Fly.pl

FLY.PL