„Rzeczpospolita" o sukcesie FLY.PL!

  Media o nas
  Kamila Mackiewicz

  „Laureat otrzymuje nagrodę za przejrzystość i intuicyjność strony oraz wprowadzenie nowego design RWD, dzięki któremu użytkownicy portalu mogą wyświetlać Fly.pl na urządzeniach mobilnych” – czytamy na portalu Turystyka.rp.pl.

  Konkurs „e-Commerce Polska awards 2015” organizowany przez Izbę Gospodarki Elektronicznej wyłonił najlepsze sklepy internetowe, które stosują nowoczesne technologie i niestandardowe rozwiązania marketingowe. Cytowany przez „ Rzeczpospolitą” Grzegorz Bosowski, Prezes Spółki Fly.pl, podkreśla:

  „Mijający rok był dla nas okresem intensywnej pracy i zmian. Wprowadziliśmy nowe rozwiązania graficzne, skróciliśmy proces zakupu i unowocześniliśmy serwis. Otrzymanie nagrody w tak istotnej dla Fly.pl kategorii jest dla nas motywacją do podejmowania kolejnych działań”.

  Izba Gospodarki Elektronicznej, organizująca „e-Commerce Polska awards", zrzesza ponad 160 e-sklepów. Kluczowym i najważniejszym zadaniem Izby jest propagowanie e-handlu, identyfikacja potrzeb rozwijającego się rynku e-commerce oraz dostosowywanie go do standardów Unii Europejskiej.

  Gratulujemy wszystkim laureatom i zachęcamy do zapoznania się z artykułem dostępnym tutaj.

  FLY.PL