Tanie bilety lotnicze! FLY.PL w TVN24

  Media o nas
  Kamila Mackiewicz
  Październik i listopad to czas sprzedaży tanich biletów lotniczych! Sprawdź, co wpływa na niskie ceny - Maciej Nykiel, Dyrektor Zarządzający FLY.PL dla TVN24 BiŚ

  Nowe połączenia na sezonie jesienno-zimowy to okazja, aby odwiedzić nie tylko najpiękniejsze europejskie miasta, ale wyruszyć w dalszą podróż. Bilety lotnicze do Bangkoku, Nowego Yorku, Pekinu czy Hongkongu są tańsze w porównaniu z zeszłym rokiem, a to oznacza, że więcej pieniędzy możemy wydać na miejscu. Loty krajowe rozpoczynają się już od 21 złotych, a promocyjny bilet np. do Izraela można kupić już za 98 złotych w dwie strony.

  Na całym świecie obserwujemy tendencję do częstszego podróżowania samolotami, a Polska wpisuje się w ten trend. Jest coraz więcej lokalnych i międzynarodowych połączeń lotniczych. Co więcej, siatka połączeń krajowych jest obecnie tak gęsta, że stają się one realną alternatywą dla podróży pociągami Pendolino czy Intercity - mówi Maciej Nykiel, Dyrektor Zarządzający Fly.pl.

  Urząd Lotnictwa Cywilnego podaje, że najpopularniejszym przewoźnikiem w Polsce jest irlandzki Ryanair z 31% udziałem w rynku. Na dalszych pozycjach znajdują się Polskie Linie Lotnicze LOT oraz węgierski Wizz Air. Maciej Nykiel stwierdza, że linie "Ryanair można już nazwać „polskim krajowym przewoźnikiem”, bo irlandzka spółka postawiła na liczne loty po Polsce, uruchamiając coraz to nowe połączenia między polskimi miastami. Szybko goni go Wizzair, który depcze po piętach LOT-owi". 

  Zachęcamy do zapoznania się z całym artykułem, który jest dostępny pod poniższym linkiem.

  Zespół FLY.PL

  źródło: //tvn24bis.pl/z-kraju,74/tanie-loty-lotnicze-nowa-oferta-jesien-2016,682009.html

  FLY.PL