Wyjazdy na majówkę Last Minute

  TVN24 BiS – majówka Last Minute

  Media o nas
  Beata Gizak
  Gdzie możemy wyjechać na Majówkę Last Minute? Najciekawsze kierunki Last Minute na długi weekend za granicą przedstawiła Marzena Jarnot Ekspert Wakacyjny FLY.PL

  Najniższe ceny wyjazdów dostępne są obecnie na drugą część długiego weekendu majowego. Bardzo atrakcyjne są wycieczki z wylotami 2 i 3 maja m.in. do Grecji (np. wyspa Lefkada) oraz Turcji – zauważyła Marzena Jarnot.

  Majówka 2019 – top kierunki

  Dla Klientów FLY.PL kierunkiem nr 1 w tym roku jest Riwiera Turecka, szczególnie kurorty Alanya, Side i Belek. Dużą popularnością cieszy się również Egipt. Ceny wyjazdów Last Minute na majówkę w Egipcie są jednak wyższe niż w Turcji, ponieważ najkorzystniejsze oferty zniknęły w pierwszej kolejności, nawet 4 miesiące temu – podkreśliła Ekspert Wakacyjna FLY.PL.

  Wyjazdy Last Minute na długi weekend majowy

  Korzystne ceny wyjazdów znajdziemy na majówkę w Hiszpanii. Za tydzień All Inclusive w hotelu*** na Majorce zapłacimy od 2099 zł za osobę. Trochę większy wydatek to wiosenne wakacje na Teneryfie – najtańsze wyjazdy zaczynają się od 2200 zł za 7 dni w czterogwiazdkowym hotelu.

  Zachęcamy do obejrzenia całego wywiadu.
  FLY.PL