Wakacyjna mapa Polaków

Autor: Daniel Grębowski, Data publikacji:

Odkryj najpopularniejsze kierunki na lato 2017! Maciej Nykiel z Fly.pl oraz Mariusz Piotrowski z fly4free.pl w TVN24 o planach urlopowych Polaków.

Kto z nas nie marzy o tym, aby spędzić wakacje w słonecznym i ciepłym miejscu? O kierunkach, które najczęściej wybierają Polacy na wypoczynek, rozmawiali w studio TVN24 - Maciej Nykiel, dyrektor zarządzający fly.pl oraz Mariusz Piotrowski z portalu fly4free.pl.

EGIPT

12% turystów zdecydowało się spędzić wczasy w Egipcie. Jak zwraca uwagą Maciej Nykiel, Egipt jest najtańszy w formule, którą upodobali sobie Polacy, czyli 4- lub 5-gwiazdkowe hotele z wyżywieniem all inclusive. Gwarancja słonecznej pogody i ciepłego morza oraz krótki czas przelotu to kolejny powód, który sprawił, że pokochaliśmy Egipt.

HISZPANIA

Kraj fiesty, flamenco, uśmiechniętych mieszkańców, zachwycającej architektury i wyśmienitej kuchni. Hiszpania to wakacyjny raj. Na plażowanie wybieramy Wyspy Kanaryjskie, a na połączenie wypoczynku ze zwiedzaniem wybrzeże Costa Brava, gdzie czeka tętniąca życiem Barcelona i tysiące pięknych plaż. Jak podkreśla M. Piotrowski, dla osób z mniejszym budżetem świetnym rozwiązaniem są wyjazdy City Break – Madryt, Sewilla, Walencja, Murcja czy Malaga.

IZRAEL

Nowoczesny Tel Awiw i starożytna Jerozolima – miasto trzech religii. Izrael to kraj, który odwiedzamy coraz chętniej i częściej. Bezpośrednie połączenia w atrakcyjnych cenach oferuje LOT oraz Ryanair. Maciej Nykiel zwraca również uwagę na rosnącą popularność krajów Zatoki Perskiej, szczególnie Emiratów Arabskich.

Zachęcamy do zapoznania się z nagraniem!

Zespół FLY.PL

źródło: //tvn24bis.pl/lifestyle,87/hiszpania-grecja-izrael-polacy-maja-ulubione-kierunki,754001.html

wywiad z Ekspertem Wakacyjnym Fly.pl

FLY.PL