Wigilia na egzotycznej plaży?

  Media o nas
  Joanna Malinowska
  Kacper Daszke z FLY.PL oraz aktorka Aldona Jankowska rozmawiali w programie Otwarcie Dnia o świętach Bożego Narodzenia spędzonych na… piaszczystej plaży!

  Grudzień to czas intensywnych przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Poszukujemy wyjątkowych prezentów dla najbliższych, przyrządzamy wigilijne potrawy, a na jarmarku bożonarodzeniowym kupujemy świąteczne dekoracje. Coraz więcej Polaków postanawia jednak odejść od tradycji i spędzić święta w inny sposób. Zagraniczne wyjazdy w okresie świąteczno-noworocznym cieszą się coraz większą popularnością. Ciepły Egipt, słoneczne Wyspy Kanaryjskie i egzotyczna Dominikana to kierunki, które najczęściej wybieramy, aby uciec od zgiełku i tłumów w galeriach handlowych. Na temat świąt Bożego Narodzenia, spędzonych na egzotycznej plaży, rozmawiali w programie Otwarcie Dnia, Kacper Daszke z FLY.PL oraz aktorka Aldona Jankowska.

  O 20% wzrosła sprzedaż wycieczek w okresie świątecznym w stosunku do poprzedniego roku. Nasze dane pokazują, że coraz więcej Polaków decyduje się na święta poza granicami kraju. Często są to wyjazdy narciarskie do naszych południowych sąsiadów. Coraz częściej są to również tropiki, daleka egzotyka, Wyspy Kanaryjskie czy Egipt. Tak naprawdę większość maszyn, które lecą na święta Bożego Narodzenia, jest już pełnych, zostały ostatnie miejsca w ofertach Last Minute – wyjaśnia Kacper Daszke.

  Jeśli chcecie dowiedzieć się, czy warto zamiast bałwana zbudować zamek z piasku, zobaczcie wideo dostępne poniżej!

  Zespół FLY.PL

  źródło: http://tvn24bis.pl/otwarcie-dnia,116,m/wigilia-w-cieplych-krajach-coraz-wieksza-liczba-polakow-wyjezdza,699480.html

  FLY.PL