Najtańsze wakacje – Maciej Nykiel w TVN24

Autor: Renata Wielgopolanin, Data publikacji:

Wakacje Last Minute to idealna propozycja dla osób, które planują urlop we wrześniu lub październiku. Do słonecznej Grecji w formule all inclusive możemy polecieć już od 2 tysięcy złotych – mówi Maciej Nykiel, Członek Zarządu Fly.pl dla TVN24.
Sezon wakacyjny w basenie Morza Śródziemnego dobiega końca, dlatego ceny są zdecydowanie niższe, a pogoda wspaniała na wypoczynek i zwiedzanie. Grecja, która jest liderem rankingu sprzedaży w tym roku. Najczęściej i najchętniej wybierany kraj wakacyjny oferuje przedłużenie sezonu w bardzo atrakcyjnych cenach last minute – zwraca uwagę Nykiel. Jeśli planujemy udać się na wycieczkę do Portugali, niezależnie czy jest to cześć kontynentalna, czy Madera, to mamy bardzo dobrą wiadomość. Sezon na powyższy kierunek rozpoczyna się w okolicach Świąt Wielkanocnych, dlatego październik to bardzo dobry moment, aby zaplanować urlop i skorzystać z promocyjnych ofert first minute.
Miłośnicy egzotycznych podróży również będą zadowoleni, ponieważ coraz więcej touroperatorów oferuje wycieczki na Wyspy Zielonego Przylądka, Dominikanę, Kubę czy Meksyk. Bezpośredni lot z Polski sprawia, że podróż jest krótsza, a ceny atrakcyjniejsze.
Zachęcamy do zapoznania się z wywiadem.

Życzymy udanych poszukiwań wakacji last minute i kontaktu z doradcami Fly.pl.

źródło: http://tvn24bis.pl/pieniadze,79/planujesz-wakacje-last-minute-wrzesien-jest-miesiacem-wyprzedazy,571741.html

FLY.PL