Stadt Kufstein

oferta dostępna

Cena za osobę 3 395

Razem (Szczegóły ceny)6 790

Masz kartę payback?
Dostaniesz 3395 punktów paybackdojazd własny

08.04.2019

13.04.2019

Każda wycieczka zarezerwowana we FLY.PL objęta jest:
Gwarancją 100 % zwrotu
Gwarancją 100 % zwrotu

Gwarantujemy bezpieczny zakup wakacji. Dajemy Ci 100 % pewności zwrotu wpłaconych pieniędzy.

Gwarancją najniższej ceny
Gwarancją najniższej ceny

Jeśli znajdziesz tą samą ofertę taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę i dodatkowo otrzymasz bon na 200 zł.

Opis oferty


Udogodnienia w hotelu:

Hotel
  • Bez paszportu

Wybierz opis oferty wg touroperatora: 

Jednym zdaniem

Komfortowy hotel położony w dawnym mieście obronnym, u podóża twierdzy Kufstein. W pobliżu stacja Ski Welt Kaiser-Brixental!

Położenie

hotel położony w miasteczka Kufstein, 15 km od stacji narciarskiej Ski Welt Kaiser-Brixental. Obiekt zlokalizowany jest około 250 m od centrum i około 500 m od najbliższego marektu. Przystanek skibusa znajduje się ok. 20 m od hotelem. 

Hotel

komfortowy hotel, który oferuje 73 przestronne pokoje. Obiekt zlokalizowany w centralnej części Kufstein. Oficjalna kategoria: ****.
Istnieje możliwość udostępnienia usługi dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładne informacje na temat możliwości dostosowania usługi do konkretnych potrzeb podróżnego udzielone będą na jego wniosek.

Pokoje

1 lub 2-osobowe pokoje; w każdym znajduje się łazienka z prysznicem i WC, suszarka do włosów, TV sat, telefon, radio, WiFi (bezpłatnie), sejf, przechowalnia bagażu.

Do dyspozycji

 lobby, winda, narciarnia, parking (płatny 7 EUR/za bilet wjazdu), sejf na recepcji, bezplatne WiFi.

Po nartach

Polecamy spacer po historycznym Starym Mieście, w czasie którego warto odwiedzić ulicę Römerhofgasse, przy której stoją słynne winiarnie. Dodatkowo Kufstein ma do zaoferowania zarówno tradycyjne zajazdy, jak i wykwintne restauracje, serwujące międzynarodową kuchnię.

Kuchnia

śniadania serowane w formie bufetu.

Program narciarski

ze względu na dogodne połączenie hotelu ze stacją narciarską Ski Welt Wilder Keiser, w zależności od wyboru długości pobytu proponujemy przeznaczyć na nią 1 lub 5 dni.

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprez z dojazdem własnym:
Program 2-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 15:00. Dzień 2: białe szaleństwo. Dzień 3: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 11:00, możliwość złożenia bagaży w wyznaczonym miejscu, wyjazd na narty. Opcjonalnie: powrót do hotelu.
Program 5-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 15:00. Dzień 2-5: białe szaleństwo. Dzień 6: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 11:00, możliwość złożenia bagaży w wyznaczonym miejscu, wyjazd na narty. Opcjonalnie: powrót do hotelu.

Cena zawiera

2 lub 5 noclegów oraz 2 lub 5x śniadania zgodnie z wybranym terminem * opiekę rezydenta na telefon * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza (więcej szczegółów) * podatek VAT * Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera

napojów * transferów do wyciągów * karnetu narciarskiego.

Dopłaty opcjonalne

ubezpieczenie rozszerzone (koszty leczenia 30 000 EUR).

Dodatkowe opłaty i inne koszty

Dodatkowym kosztem, który każdy uczestnik zobowiązany jest ponieść na miejscu jest lokalna opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administarcyjne w wysokości 1,60 EUR/os./dzień (dotyczy osób od 15  roku życia).

Uwaga

Instrukcja dla Ubezpieczonych:
W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych, wejdź i przeczytaj
Karta Ubezpieczeniowa: 
Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową.
* Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Najważniejsze cechy hotelu

W centrum 
Zabytkowe miasto
Wellness

Mapa

KLIKNIJ ABY AKTYWOWAC
Legenda:
Wybrany Hotel  
Hotel w pobliżu

Kliknij te ikony, żeby zobaczyć nazwy i ceny innych hoteli w okolicy.
Możesz w nie dalej klikać, przenosząc się na strony z dokładnymi opisami tych hoteli.

Informacja o regionie

Zdjęcia okolicy (22)

Informacje praktyczne


Stolica

Wiedeń


Język

niemiecki


Czas lokalny

Nie ma różnicy pomiędzy czasem lokalnym a czasem letnim i zimowym w Polsce.


Ogólne wymagania wjazdowe

Wiza nie jest wymagana. Przekroczenie granicy możliwe na podstawie dowodu osobistego lub paszportu.


Waluta

euro

Aktualny kurs to: 1EUR = 4.2993PLN, kurs NBP z dnia 2019-03-18


Ceny w hotelach i restauracjach

Przykładowe ceny: Kawa 3–4 euro, piwo lub drink 5 euro, pizza 8 Euro, kebab 4 euro, dania obiadowe 20–30 euro.


Napiwki

W Austrii napiwki przyjęły się jako standard, brak napiwku może zostać uznany jako brak zadowolenia z usług. Zwyczajowo jest to 10% wartości usługi lub zaokrąglenie do pełnej kwoty. Często opłatę za obsługę dolicza się do rachunku.


Szczepienia

Brak wymaganych szczepień.

Obowiązkowy podatek turystyczny

Wysokość opłaty klimatycznej jest zależna od regionu. Podatek wynosi około 2 euro za osobę za dobę. Nie dotyczy niepełnoletnich do 15 roku życia.


Napięcie i rodzaj gniazdka

adapter nie jest wymagany (230 V; 50 Hz typ C, typ F)


Komunikacja / transport publiczny

W większych miastach możemy skorzystać z autobusów, tramwajów i metra. Koszt biletu jednorazowego to 2,20 Euro, 24-godzinnego 7,60 euro a biletu tygodniowego 16,20 euro.


Wynajem samochodów

Koszt wynajęcia samochodu na tydzień to około 150 euro. Za paliwo zapłacimy około 1,2 euro za litr. W Austrii obowiązuje ruch prawostronny.


Ważne lokalne informacje i zwyczaje

W większych miastach i centrach turystycznych Austrii bez problemu wymienimy pieniądze, zapłacimy kartą czy wypłacimy gotówkę z bankomatu.

Poza językiem niemieckim, przydatny będzie angielski, włoski, francuski, hiszpański lub rosyjski.

W Austrii dostępne są karty turystyczne, np. Vienna Pass, które umożliwiają skorzystanie z wielu atrakcji oraz bezpłatnych przejazdów metrem, tramwajami i autobusami. W niektórych wariantach kart turystycznych można skorzystać również z wycieczek prowadzonych przez przewodnika. ... Czytaj cały opisZwiń opis


Podane informacje wjazdowe dotyczą obywateli Rzeczpospolitej Polski. Obywatele innych państw są zobowiązani do zapoznania się z informacjami wizowymi we własnym zakresie.

Aktualne informacje na temat stanu bezpieczeństwa w danym kraju, znajdują się na stronie: http://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia

Masz pytania przed rezerwacją? Wyślij formularz do naszego doradcy!

Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl, Politykę Ochrony Danych Osobowych oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz