Kraje Beneluxu Comfort

oferta dostępna

Cena za osobę 1 600

Razem (Szczegóły ceny)3 100

Masz kartę payback?
Dostaniesz 1550 punktów paybackautokar

18.05.2019
00:40 Kraków
Kraków, Dworzec PKS Czyżyny, wjazd od ul

09:30 Beneluks - Małe potęgi Europy - Comfort

23.05.2019

Każda wycieczka zarezerwowana we FLY.PL objęta jest:
Gwarancją 100 % zwrotu
Gwarancją 100 % zwrotu

Gwarantujemy bezpieczny zakup wakacji. Dajemy Ci 100 % pewności zwrotu wpłaconych pieniędzy.

Gwarancją najniższej ceny
Gwarancją najniższej ceny

Jeśli znajdziesz tą samą ofertę taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę i dodatkowo otrzymasz bon na 200 zł.

Opis oferty


Udogodnienia w hotelu:

Hotel
  • Bez paszportu

Wybierz opis oferty wg touroperatora: 

Kategoria

**

Opis oferty

 
Zakwaterowanie:

Hotele **/*** - położone poza zwiedzanymi miastami (20 - 40 km), (5 rozpoczętych dób hotelowych: w Holandii - 3, Belgii - 1, w Niemczech - 1).Pokoje: wygodne z łazienkami i wc oraz TV.Do dyspozycji gości:

bar oraz recepcja
Wyżywienie:

śniadania kontynentalne
Kategoria lokalna:

**/***
Program

Dzień 1
Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przyjazd w okolice Osnabruck - Hengelo w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie i nocleg. (Trasa od granicy ok. 600 km).


Dzień 2
Po śniadaniu, wykwaterowanie, przejazd do centrum Amsterdamu - znanego jako najbardziej liberalne miasto na świecie. Następnie zwiedzanie szlifierni diamentów (możliwość zakupu!) oraz spacer romantycznymi uliczkami przy kanałach do dzielnicy muzealnej i zwiedzanie Rijksmuseum - Muzeum Narodowe ze wspaniałą kolekcją dzieł mistrzów niderlandzkich m.in. Rembrandta, Vermeera, Halsa ( zwiedzanie z przewodnikiem lokalnym). Po południu proponujemy romantyczny rejs po kanałach amsterdamskich, podczas którego możemy podziwiać wspaniałą XVII-wieczną architekturę domów kupieckich. Dla chętnych wspólna kolacja (dodatkowo płatna u pilota). Wieczorny spacer po dzielnicy Czerwonych Świateł - centrum nocnych uciech (ze względu na obowiązujące przepisy dotyczące ilości osób w grupie w tej dzielnicy spacer odbywa się w dwóch turach). Przejazd do hotelu w okolicach Hagi - Rotterdamu na nocleg. (Trasa ok.300 km).


Dzień 3
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Krótka wizyta w Delft, rodzinnym mieście malarza Vermeera, spacer na Główny Rynek, wizyta w jednym ze sklepów ze wspaniałą królewską porcelaną. Dalej udamy się do Rotterdamu - gdzie znajduje się największy na świecie port przeładunkowy. Jest to najnowocześniejsze holenderskie miasto, które podziwiać będziemy z Euromastu, wieży obserwacyjnej skąd roztacza się przepiękna panorama (winda obrotowa dociera na wysokość 185m). Kolejnym punktem programu będzie wizyta w politycznej stolicy Holandii - Hadze. Podczas krótkiego spaceru zobaczymy Stary Ratusz, kościół Grote Kerk i reprezentacyjną siedzibę Parlamentu holenderskiego. Zwiedzimy również Madurodam, czyli Holandię w miniaturze, gdzie można podziwiać holenderskie zabytki i wspaniałe konstrukcje wodne w skali 1:25. Dla chętnych wspólna kolacja w restauracji (dodatkowo płatna u pilota). ). Powrót do hotelu w okolicach Hagi - Rotterdamu na nocleg (Trasa ok. 150 km).
Uwaga!W terminach od połowy marca do połowy maja zamiast wizyty w Delft - odwiedzimy słynne ogrody kwiatowe Keukenhof (wycieczka dodatkowo płatna - ok. 23 EUR).


Dzień 4
Po śniadaniu, wykwaterowanie i przejazd do skansenu wiatraków Kinderdijk, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Popłyniemy w półgodzinny rejs wzdłuż linii wiatraków i zwiedzimy wnętrze jednego z nich. Po drodze krótka wizyta w Antwerpii (przy zgodzie wszystkich uczestników, dodatkowo płatna - 10 EUR). Spacer po starym mieście ze wspaniałymi domami cechowymi i najwyższą gotycką katedrą w Belgii. Przejazd do Brugii, czyli niezwykła podróż w średniowieczną przeszłość. Spacer po urokliwej, pięknie zachowanej starówce (rynek Grote Markt, kościół Notre Dame, bazylika Świętej Krwi, okazałe domy kupieckie). Wieczorem przejazd do Brukseli - kosmopolitycznej metropolii o światowym znaczeniu. Spacer po starówce brukselskiej - szczególnej uwadze polecamy Grand Place z pięknym Hotel de Ville (ratuszem miejskim) oraz symbol miasta - fontannę Maneken Pis. Dla chętnych kolacja na starym mieście (płatna dodatkowo u pilota). Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Brukseli. (Trasa ok. 250 km).


Dzień 5
Po śniadaniu , wykwaterowanie. Zwiedzanie Brukseli autokarem: zobaczymy Atomium (konstrukcję przedstawiającą pierwiastek żelaza powiększony 185 miliardów razy), Pałac Królewski, dzielnicę Unii Europejskiej i Pałac Sprawiedliwości,katedrę św. Michała- patrona Brukseli.Przejazd do Luksemburga- finansowego centrum Europy. Spacer po starym mieście (m.in. Plac d´Armes, Pałac Książęcy) oraz wędrówka po murach obronnych cytadeli luksemburskiej i podziwianie majestatycznych krajobrazów. Czas wolny przy głównym placu miasta z kawiarniami i restauracjami. Przejazd do hotelu w okolicachDortmundu, zakwaterowanie inocleg. (Trasa ok. 500 km).


Dzień 6
Po wczesnym śniadaniu, wykwaterowanie i przejazd do Polski. (Torzym ok. 17.00). (Trasa ok. 700 km).


Uwagi do programu
- Program może ulec zmianie.
- Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.
-W 2019 roku wchodzą w życie przepisy, zakazujące wjazdu do centrum Amsterdamu autokarom turystycznym. W związku z tym zwiedzanie miasta będzie odbywało się pieszo lub komunikacją miejską, a autokar pozostanie poza centrum miasta.


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (wc, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie w hotelach j.w. (5 rozpoczętych dób hotelowych), śniadania kontynentalne, program turystyczny jw., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota.


Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, rejsu statkiem, przejazdów komunikacją miejską, posiłków w restauracjach, usług przewodników lokalnych, zestawu słuchawkowego Tour Guide, taksy turystycznej ok. 12 EUR (płatna w hotelach na miejscu) oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 170 EUR (płatne na miejscu) koszt 1 obiadokolacji ok. 18 EUR.(możliwe do zakupienia na miejscu u pilota) fakultatywna wycieczka do Antwerpii - 10 EUR, w terminach od połowy marca do połowy maja wycieczka do Keukenhof - ok.23 EUR oraz innych wydatków osobistych.


Inne

NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o


META Description

Bez nocnych przejazdów (2 noclegi tranzytowe) • Amsterdam - "swobodne" miasto • Roterdam - największy port na świecie • Delft i królewska porcelana • Haga i Holandia w miniaturze • Brugia - uroki średniowiecza • Bruksela - "czekoladowa" stolica Europy • Luksemburg i finansowe elity


Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.5/6. Sprawdź opinie:

Masz pytania przed rezerwacją? Wyślij formularz do naszego doradcy!

Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl, Politykę Ochrony Danych Osobowych oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz