Niderlandzkie smaki i francuski szyk

  1. Belgia
  2. Wyc. objazdowe
  Gwarancja zwrotu pieniędzy
  oferta dostępna
  Cena za osobę
  -22%899
  699
  Oszczędzasz: 200 zł/os.
  Cena za wszystkich 1 398
  (Szczegóły ceny)
  Zapytaj o ofertę
  Poznań
  15-04-2020699 złNajtaniej! ( 4 dni )
  2 os. + 0 dzieci
  Pokój
  Wyżywienie
  Organizator
  Masz kartę PAYBACK?
  Kupując zyskasz
  699 punktów PAYBACK
  15Kwietnia 2020
  Wyjazd 15:20
  Poznań
  ul. Kurlandzka 2, Stacja Paliw
  Przyjazd 09:55
  Niderlandzkie smaki i Francusk
  18Kwietnia 2020
  Gwarancją 100 % zwrotu
  Gwarantujemy bezpieczny zakup wakacji. Dajemy Ci 100 % pewności zwrotu wpłaconych pieniędzy.
  Gwarancją najniższej ceny
  Jeśli znajdziesz tą samą ofertę taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę i dodatkowo otrzymasz bon na 200 zł.
  Za bezpieczeństwo i szyfrowanie danych w procesie rezerwacji odpowiada Thawte!
  • Kalkulacja
  • Opis oferty
  • Więcej

   Opis oferty

   Udogodnienia w hotelu:

   Najpopularniejsze
   • Bez paszportu

   Opis organizatora:

   Region

   Belgia

   Opis wycieczki

   Wycieczka objazdowa Niderlandzkie Smaki i Francuski Szyk zaprasza na podróż po najciekawszych miastach Europy Zachodniej takich jak Bruksela, Amsterdam i Paryż. Zakochamy się w stolicy Francji - Paryżu, podczas malowniczego rejsu po Sekwanie czy wejściu na wieżę Eiffla. W Brukseli będziemy mieli okazję zwiedzić Dzielnicę Europejską oraz monumentalny model kryształu żelaza - Atomium. Odwiedzimy również stolicę Holandii - Amsterdam, miasto rowerów i urokliwych kanałów. 

   Dopłaty wymagane na miejscu

   • koszty programowe: 100 €/os.Opłata zawiera wjazd na Wieżę Eiffla - II taras
    widokowy, rejs po kanałach w Amsterdamie,
    wstęp do Muzeum Heinekena wraz z degustacją piwa, Atomium, opiekę
    pilotażowa, podatki turystyczne, opłaty wjazdowe, opłaty klimatyczne w
    hotelach, realizację programu w oparciu o system TOUR GUIDE - płatne obowiązkowo u pilota w autokarze; koszty nie podlegają rozliczeniu

   Dostępne opcje zakwaterowania

   Hotele **/*** położone na przedmieściach miast. Pokoje z łazienkami, często TV oraz dostępem do Internetu WiFi. W hotelach zazwyczaj znajduje się restauracja
   • pokój 2 - osobowy
   • pokój 3 - osobowy
   • dokwaterowanie (bez dopłat*) lub pokój 1 - osobowy (dopłata)
   * dokwaterowanie: osoby wybierając się pojedynczo, które w momencie rezerwacji nie dokonują dopłaty do pokoju jednoosobowego, mogą zostać zakwaterowanie z jedną lub kilkoma osobami tej samej płci w tzw. opcji dokwaterowania; jednakże w przypadku braku innej rezerwacji w opcji dokwaterowania w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy wymagana jest dopłata do pokoju 1 osobowego wg cennika. Brak osoby na dokwaterowanie nie jest podstawą do anulacji rezerwacji.

   Dopłaty opcjonalne

   • dopłata do obiadokolacji - 30 euro/os.
   • fakultatywny wjazd na 3 taras widokowy wieży Eiffla- dorośli 9,20 €/ młodzież (12-24 lat) 50%
   • Pakiet Komfort
   • ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych
   • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej - 3,5% wartości rezerwacji przy standardowym ubezpieczeniu, 6,7% wartości przy ubezpieczeniu od chorób przewlekłych i nowotworowych
   • ubezpieczenie rozszerzone KL 25 000 EUR, NNW 25 000 PLN, BP 1 000 PLN
   • ubezpieczenie dotyczące sportów: Amatorskie Uprawianie Sportu, Sporty Zimowe, Sporty Wysokiego Ryzyka, Sporty Ekstremalne, Wyczynowe Uprawienie Sportów - szczegóły u konsultantów

   Dodatkowe informacje

   • program jest programem ramowym – kolejność realizacji może ulec zmianie lub odwróceniu
   • pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych
   • * dokwaterowanie (Warunki Uczestnictwa XVIII pkt. 3)
   • cena nie obejmuje dodatkowych posiłków, napoi oraz wydatków własnych
   • dokumenty: dowód osobisty lub paszport
   • zaleca się wyrobienie karty EKUZ

    27 kwietnia 2020 roku w Holandiiodbędzie się Święto Króla.Tradycją obecnych obchodów jest odwiedzanie przez monarchę jednego lub kilku holenderskich miast. W niektórych miastach imprezy rozpoczynają się już w wieczór poprzedzający. W Dniu Króla możliwy jest handel bez zezwolenia i konieczności płacenia podatków, toteż w całym kraju powstaje wiele jarmarków, a ludzie otwierają stoiska, na których sprzedają różne towary.
    W tym czasie ruch turystyczny jest natężony!

   Przejazd autokarem

      Wszystkie wyjazdy organizowane przez Biuro Podróży OSKAR, realizowane są najnowocześniejszą flotą autokarową w Polsce, która spełnia wszystkie udogodnienia i standardy oferty Premium. Gwarantujemy transport autokarami z roczników 2015-2019, z powiększoną przestrzenią między siedzeniami, najwyższej klasy fotelami oraz bezpłatnym dostępem do sieci WiFi na terenie Polski
   • W przypadku dużej dostępności autokarów, należących do Biura Podróży OSKAR, w pierwszej kolejności realizujemy przejazdy autokarami kategorii ULTRAPREMIUM oraz PREMIUM.
   • W przypadku spiętrzenia sprzedaży konkretnych ofert, istnieje możliwość realizacji przewozu pojazdami wynajętymi d naszych partnerów i współpracujących z nami przewoźników. Zapewniamy, iż autokary te spełniają standardy i wymogi Biura Podróży OSKAR.
   Dlaczego Nasza Autokary to najlepsze autokary pod słońcem?
   • Posiadają najwyższej klasy komfortowe fotele z możliwością regulacji oparcia oraz zagłówka
   • Fotele wyposażone są w pasy bezpieczeństwa, składane stoliki, siatki a drobne przedmioty oraz regulowane podnóżki pod stopy (niektóre z autokarów ULTRAPREMIUM posiadają podnóżki typu szezlong)
   • Największa w Polsce przestrzeń między siedzeniami, umożliwiająca komfortową podróż*
   • Autokary posiadają zintegrowany system klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania, toaletę oraz cafe bar
   • W autokarach ULTRAPREMIUMklienci mogą korzystać z indywidualnego, multimedialnego systemu rozrywki w postaci tabletów w zagłówkach foteli
   • Dostęp do sieci WiFI na terenie Polski, gniazdek 230V i USB w fotelach*
   Połączenia antenowe
   •    Wszystkie wyjazdy realizowane z miast, które nie znajdują się na głównej trasie przejazdu autokaru docelowego będą realizowane przy minimalnej liczbie 4 osób. Uruchomienie połączenia antenowego zostanie potwierdzone na 4 dni przed dniem wyjazdu.

   Program ramowy

   1. Dzień
       Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów. Przejazd przez Niemcy.
    (Trasa od granicy ok. 732 km)

   2. Dzień
       Przejazd metrem do centrumParyża oraz zwiedzanieWieży Eiffla (II taras widokowy). Następnie przejdziemy na wyspę Cite, na której znajduje się katedra Notre Dame. Następnie udamy się pod Pałac Sprawiedliwości. Przejdziemy po najstarszym paryskim mościePont Neuf, pod budowę którego kamień węgielny, w 1578 roku, położył Henryk III - król Francji. Udamy się na dziedziniecLuwru, żeby następnie przejść przez piękne ogrody Tuilerie (Les Tuileries), aż do placu Zgody (Place de la Concorde), gdzie ścięto Ludwika XVI i Marię Antoninę. Tutaj, na środku znajduje się charakterystyczny obelisk, pochodzący z Luxoru. Kolejny punkt programu to spacerPolami Elizejskimi, najsłynniejszymi alejami Paryża, naplac Charles'a de Gaulle'a, na którym znajduje się słynny Łuk Triumfalny. Wyjazd do Belgii w godzinach wieczornych na nocleg.

   3. Dzień
       Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. ZwiedzanieBrukseliz pilotem. Podczas spaceru zobaczymy m.in.Dzielnicę Europejską, orazKatedrę Świętego Michała - patrona miasta. Zobaczymy również bardzo charakterystyczny obiekt w Brukseli, jakim jestAtomium- pierwiastek żelaza powiększony 185 miliardów razy. Kolejnym punktem spaceru po mieście będzie tutejsza starówka iManneken Pis- pomnik siusiającego chłopca, najbardziej rozpoznawalna postać stolicy Belgii, często przebierana w różnokolorowe stroje. Warto wspomnieć, że chłopiec ma swoją koleżankę - mniej znanąJeanneke Pis. OdwiedzimyWielki Plac, wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, uznawany za jeden z najpiękniejszych placów Europy. Po spacerze, czas wolny, w czasie którego proponujemy wybrać się na obiad. Następnie spotkanie przed autokarem i przejazd w kierunku Amsterdamu. Nocleg.

   4. Dzień
       Przyjazd doAmsterdamu w godzinach porannych. Zwiedzanie zaczniemy od rejsu po licznych, miejskich kanałach, podczas którego będziemy mieli okazję podziwiać uroki stolicy Holandii. W trakcie wycieczki łodzią zobaczymy m.in.- Muzeum Van Gogha, Muzeum Narodowe Rijksmuseum, Anny Frank oraz Stację Centralną, stanowiącą charakterystyczny punkt miasta (czas trwania rejsu to ok. 75 minut). Następnie udamy się na spacer, podczas którego zobaczymy inne ciekawe i ważne miejsca, jak pomnik Rembrandta, Singel - najstarszy kanał, Magere Brud. Czas wolny, który możemy wykorzystać na zakup pamiątek, zwiedzanie np.Dzielnicy Czerwonych Latarni lub innych obiektów wewnątrz, a także posiłek. Po południu odwiedzimyMuzeum Heinekena. Poznamy historię firmy produkującej jedno z najsłynniejszych piw na całym świecie. Odkryjemy 4 główne składniki piwa oraz proces warzenia, a na końcu zostaniemy zaproszeni na degustację! Przy okazji nauczymy się, w jaki sposób powinno się nalewać Heinekena. W godzinach wieczornych w kierunku Polski.

   5. Dzień
       Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych (granica ok. godz. 11:00). Przejazd do poszczególnych miast.
      

   Cena obejmuje

   • przejazd autokarem klasy PREMIUM(powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, DVD, WC, barek) lub przejazd autokarem klasy ULTRAPREMIUM(powiększona przestrzeń między siedzeniami, indywidualny system multimedialny, klimatyzacja, DVD, WC, barek)
   • zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelach **/***
   • wyżywienie HB: 2 śniadania, 2 obiadokolacje
   • ubezpieczenie Signal Iduna KL 15000 €, NNW 15000 zł, bagaż (utrata 1000 zł)

   Dostępne opcje wyżywienia

   • Śniadania (w cenie) - kontynentalne: pieczywo, dżem, masło, kawa, herbata
   • Obiadokolacje (opcjonalnadopłata przy rezerwacji lub u pilota) -  serwowane: sałatka/zupa/przystawka/, danie główne, napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne

   Napisz do nas

   Masz pytanie odnośnie wycieczki? Potrzebujesz naszej porady?
   Wypełnij i wyślij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i dobierze dla Ciebie idealny wyjazd.

   Imię
   E-Mail
   Nr telefonu
   Treść wiadomości

   Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz