Chodaki, wiatraki i Pari Pari

  1. Belgia
  2. Wyc. objazdowe
  Gwarancja zwrotu pieniędzy
  oferta dostępna
  Cena za osobę
  3 071
  Cena za wszystkich 6 142
  (Szczegóły ceny)
  Warszawa
  13-10-20203071 złNajtaniej! ( 6 dni )
  2 os. + 0 dzieci
  Pokój
  Wyżywienie
  Organizator
  Masz kartę PAYBACK?
  Kupując zyskasz
  3071 punktów PAYBACK
  WAW13Października 2020BRU
  Wylot
  Warszawa - Okęcie
  Przylot
  Bruksela
  WAW19Października 2020BRU
  Przylot
  Warszawa - Okęcie
  Wylot
  Bruksela
  Gwarancją 100 % zwrotu
  Gwarantujemy bezpieczny zakup wakacji. Dajemy Ci 100 % pewności zwrotu wpłaconych pieniędzy.
  Gwarancją najniższej ceny
  Jeśli znajdziesz tą samą ofertę taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę i dodatkowo otrzymasz bon na 200 zł.
  Za bezpieczeństwo i szyfrowanie danych w procesie rezerwacji odpowiada Thawte!
  • Kalkulacja
  • Opis oferty
  • Więcej

   Opis oferty

   Udogodnienia w hotelu:

   Najpopularniejsze
   • Bez paszportu

   Opis organizatora:

   Kraj

   BRUKSELA

   Opis

   DZIEŃ 1 Wylot
   Przelot do Brukseli. Przejazd do hotelu na nocleg.
   DZIEŃ 2 Bruksela - Antwerpia - Rotterdam
   Dzień rozpoczniemy od zwiedzania stolicy Belgii. Następnie udamy się do Antwerpii znanej z wyrobu diamentów. W godzinach popołudniowych pojedziemy w kierunku największego portu w Europie - do miasta Rotterdam. Dziś nocleg spędzimy w rejonie Południowej Holandii.
   DZIEŃ 3 Południowa Holandia - Amsterdam - Amstelveen - 's-Hertogenbosch- Tilburg Eindhoven - pół dnia wolnego lub wycieczka opcjonalna po Amsterdamie i 's-Hertogenbosch
   Dziś pierwszym przystankiem będzie Amsterdam. Zwiedzanie rozpoczniemy od rejsu kanałami miejskimi. W czasie wolnym warto wybrać się na spacer po urokliwej stolicy Holandii. Kolejny przystanek, to wizyta na zabytkowej farmie Clara Maria w miejscowości Amstelveen. Tam poznamy procesy produkcji słynnych holenderskich chodaków oraz serów. Kolejny punkt programu, to miasto 's-Hertogenbosch znane z pięknej gotyckiej katedry. Na nocleg przejedziemy w okolice miast Tilburg / Eindhoven.
   DZIEŃ 4 Tilburg / Eindhoven - Maastricht - Luxembourg - Thionville / Metz
   Dzień rozpoczynamy wycieczką do Maastricht. To najstarsze i historyczne miasto Holandii. To tu w 1992 r., został podpisany traktat o Unii Europejskiej. W drodze do Luxemburga zatrzymamy się, aby podziwiać wodospad Schiessentümpel. Na nocleg przejedziemy w okolice Thionville / Metz.
   DZIEŃ 5 Thionville / Metz - Paryż
   Dziś poranek rozpoczniemy od zwiedzania malowniczego Metz. Następnie udamy się do destylarni szampana, gdzie będziemy mogli spróbować pysznego trunku przed przyjazdem do europejskiej stolicy mody. Pod koniec dnia dotrzemy do Paryża. To czas na chwilę wolnego i spacer romantycznymi uliczkami miasta. Nocleg w obrębie Paryża.
   DZIEŃ 6 Paryż - Bruksela - pół dnia wolnego lub wycieczka opcjonalna po Paryżu z wejściem na Montparnasse
   Podczas zwiedzania zobaczymy takie perełki stolicy Francji jak chociażby Wieża Eiffla, Katedra Nottre - Damme, czy też Bazylika Sacré-Coeur. Wycieczkę po mieście zakończymy wspinaczką na Montparnasse. W godzinach popołudniowych wyjedziemy w kierunku Brukseli na nocleg.
   DZIEŃ 7 Powrót
   Transfer na lotnisko, lot powrotny do Polski.
   *Program wycieczki jest ramowy ( orientacyjny ) np. kolejność realizacji poszczególnych punktów programu lub niektóre godziny mogą ulec zmianie. Promocje oferty nie łączą się.

   Cena zawiera

   Przelot, program zwiedzania według oferty, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie, wyżywienie według zarezerwowanej oferty (BB - śniadania, HB - śniadania i obiadokolacje), opiekę polskojęzycznego rezydenta, opłaty lotniskowe, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, ubezpieczenie KL, NNW oraz bagażu oraz choroby przewlekłe.

   Cena nie zawiera

   Kosztu realizacji programu, biletów wstępu, przewodnika 100 EUR od osoby (płatne na miejscu), pakietu wycieczek - 299 PLN, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji - 240 PLN od osoby oraz ewentualnych opłat klimatycznych według lokalnych przepisów.

   Napisz do nas

   Masz pytanie odnośnie wycieczki? Potrzebujesz naszej porady?
   Wypełnij i wyślij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i dobierze dla Ciebie idealny wyjazd.

   Imię
   E-Mail
   Nr telefonu
   Treść wiadomości

   Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz