Sylwester na promie - Kraje Bałtyckie

oferta dostępna

Cena za osobę 1 164

Razem (Szczegóły ceny)2 328

Masz kartę payback?
Dostaniesz 1164 punktów paybackautokar

30.12.2019
Suwałki
stacja paliw SHELL ul. Kazimie

Tallinn

02.01.2020

Każda wycieczka zarezerwowana we FLY.PL objęta jest:
Gwarancją 100 % zwrotu
Gwarancją 100 % zwrotu

Gwarantujemy bezpieczny zakup wakacji. Dajemy Ci 100 % pewności zwrotu wpłaconych pieniędzy.

Gwarancją najniższej ceny
Gwarancją najniższej ceny

Jeśli znajdziesz tą samą ofertę taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę i dodatkowo otrzymasz bon na 200 zł.

Opis oferty


Udogodnienia w hotelu:

Hotel
 • Bez paszportu

Wybierz opis oferty wg touroperatora: 

Region

Tallin

Country

Estonia

Program ramowy

Dzień 1 - Wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem. Przejazd przez Polskę i kraje tranzytowe.


Dzień 2 - W godzinach porannych przyjazd do Rygi. W stolicy Łotwy zobaczymy: dzielnicę Art Nouveau, Zamek Ryski, Plac Katedralny, ryską starówkę (gildie, Koci Dom, Katedrę Luterańską, Dom Bractwa Czarnogłowych i Dom Wagi), Pomnik Wolności, a także malowniczą panoramę znad Dźwiny. Zaokrętowanie na prom do Sztokholmu. W godzniach wieczornych bufetowa obiadokolacja sylwestrowa. Po kolacji zabawa sylwestrowa z muzyką na luksusowym promie, liczne zabawy i konkursy, a także dwukrotne powitanie Nowego Roku.


Dzień 3 - po śniadaniu przejazd na zwiedzanie Sztokholmu. W programie główne zabytki i atrakcje miasta: Kungliga Slottet – Pałac Królewski, Storkyrkan, Riddarhuset, Stadshuset . W godzinach popołudniowych zaokrętowanie na promie do Tallina. Nocleg na promie. (Obiadokolacja we własnym zakresie).


Dzień 4 - W godzinach porannych wyokrętowanie w Tallinie. Złożenie bagaży w autokarze i zwiedzanie miasta. W stolicy Estonii zobaczymy między innymi: Stare Miasto, Trzy Siostry, kościół św. Olafa, Mury Miejskie, plac Ratuszowy z okazałym gotyckim ratuszem. Czas wolny. W godzinach popołudniowych wyjazd do Polski. Przejazd przez kraje tranzytowe.


Dzień 5 - Przyjazd do Polski.

Zakwaterowanie

Na promie zakwaterowanie w kajutach 2 osobowych lub 4 osobowych.
Prom Tallink - Isabella (trasa Ryga - Sztkokholm)
Prom Tallink - Victoria I (trasa Sztokholm - Talinn)

W cenie


 • Nocny rejs promem na trasie Ryga-Sztokholm

 • Nocny rejs promem na trasie Sztokholm-Tallin

 • 2 śniadania bufetowe

 • Sylwestrowa obiadokolacja bufetowa w dniu 31.12.2018

 • Opieka pilota

 • Zwiedzanie według programu

 • Przejazd autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta)

Dodatkowo płatne obowiązkowo


 • Ubezpieczenie KL/NW - 60 PLN/os.

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 PLN/os.

 • Opłata portowa - 30 EUR/os. (płatne w autokarze)

Dodatkowo płatne opcjonalnie


 • Kup Sobie Spokój: 60 PLN/os. daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi

 • Rezerwacja miejsca w autokarze - 30 PLN/os.

 • Ubezpieczenie KR - 80 PLN/os.

Wyżywienie

W cenie podczas rejsów: 2 x śniadanie bufetowe, 1 x sylwestrowa bufetowa obiadokolacja. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowej obiadokolacji. Koszt 1 obiadokolacji- około 35 EUR/os.

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.


Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.


Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Transport

Transport autokarem do Rygi trwa około 6 godzin od momentu przekroczenia granicy polskiej. Przejazd przez Polskę, Litwę, Łotwę. Powrót z Rygi trwa około 6 godzin do granicy polskiej. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

Dobrze wiedzieć


 • Bezprzewodowy internet dostępny jest na 98% powierzchni Estonii.

 • Łotysze w stolicy swojego kraju stanowią mniejszość - jest ich ok. 40%, reszta mieszkańców to Rosjanie i przedstawiciele innych narodowości.

 • Stolica Łotwy (Ryga) została założona w XIII wieku. Była wtedy jednym z ważniejszych ośrodków handlowych nad Bałtykiem.

Masz pytania przed rezerwacją? Wyślij formularz do naszego doradcy!

Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl, Politykę Ochrony Danych Osobowych oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz