Grand Prix Hiszpanii Formuła 1 + Barcelona

oferta dostępna

Cena za osobę 3 049

Razem (Szczegóły ceny)6 098

Masz kartę payback?
Dostaniesz 3049 punktów paybacksamolot

05:30:00

09.05.2019
Warszawa - Okęcie
Lloret de Mar

13.05.2019
LLO
WAW

Każda wycieczka zarezerwowana we FLY.PL objęta jest:
Gwarancją 100 % zwrotu
Gwarancją 100 % zwrotu

Gwarantujemy bezpieczny zakup wakacji. Dajemy Ci 100 % pewności zwrotu wpłaconych pieniędzy.

Gwarancją najniższej ceny
Gwarancją najniższej ceny

Jeśli znajdziesz tą samą ofertę taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę i dodatkowo otrzymasz bon na 200 zł.

Opis oferty


Udogodnienia w hotelu:

Hotel
 • Bez paszportu

Wybierz opis oferty wg touroperatora: 

Region

Lloret de Mar

Country

Hiszpania

Hotel

Hotel FENALS GARDEN znajduje się w nowej części Lloret de Mar, w odległości 350 metrów od plaży i 800 metrów od głównego centrum. Na terenie obiektu jest odkryty basen oraz ładny ogród z placem zabaw dla dzieci. Hotel oferuje bezpłatny wstęp do siłowni oraz bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do internetu na terenie całego budynku. Do dyspozycji Gości jest również sauna i jacuzzi (dodatkowo płatne). Każdy z eleganckich, klimatyzowanych pokoi posiada balkon, telefon, TV sat, żelazko i deskę do prasowania oraz łazienkę z suszarką do włosów. Odpłatnie można skorzystać z pokojowej lodówki oraz sejfu. Hotelowa restauracja serwuje szeroki wybór dań w formie bufetu.

Program ramowy

1 dzień (9.05) - O godzinie 17.00 spotkanie na lotnisku w Warszawie, przelot do Barcelony. Nocny przejazd do Lloret de Mar, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.


2 dzień (10.05) - po śniadaniu wyjazd na tor Circuit de Catalunya - sesja treningowa.


Po południu przejazd do Barcelony, w programie zwiedzania m.in. Sagrada Familia (z zewnątrz), Plac Hiszpański, La Rambla, CAMP NOU (dla chętnych za dodatkową opłatą 25 euro). Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.


3 dzień (11.05) - po śniadaniu wyjazd na trening i kwalifikacje. Powrót do hotelu, czas wolny, obiadokolacja,  nocleg.


4 dzień (12.05) - po śniadaniu wyjazd na tor - Grand Prix Hiszpanii. Po zawodach powrót do hotelu, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.


5 dzień (13.05) - odbiór lunch boxów,  zbiórka o godzinie 5:00. Przejazd na lotnisko w Barcelonie, wylot do Polski. Lądowanie w Warszawie o godzinie 11:05. • godziny wyjazdu i powrotu mogą ulec zmianie.

 • 11.05 / 12.05 W miarę możliwości czasowych, za dodatkową opłatą organizowany będzie wyjazd na mecz FC Barcelona - Getafe. Szczegóły i cena podane zostaną na 3 tygodnie przed imprezą.

W cenie


 • przelot samolotem z małym bagażem: Warszawa - Barcelona - Warszawa

 • transport lotnisko - hotel - lotnisko

 • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych w hotelu FENALS GARDEN ****

 • 4 noclegi

 • wyżywienie HB: 3 śniadania i 3 obiadokolacje + 1 lunch pakiet w dniu wyjazdu

 • bilety wstępu na treningi oraz GP. W cenie bilety na trawie (istnieje możlwość zakupu biletów na trybuny - za dodatkową dopłatą) 

 • zwiedzanie Barcelony

 • opieka rezydenta na miejscu

Dodatkowo płatne obowiązkowo


 • ubezpieczenie KL, NW : 50 PLN/os.,

 • opłata klimatyczna i administracyjna: 15 EURO/os. (płatne w autokarze),

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.

Dodatkowo płatne opcjonalnie


 • ubezpieczenie KR: 3-4% wartości imprezy,

 • Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os. - daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi,

 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,

 • dopłata do miejsca na trybunie C, G, J, K: 580.00 PLN /os.,

 • dopłata do miejsca na trybunie A, I, H, L: 900.00 PLN / os.,

 • dopłata do miejsca na trybunie F: 1350.00 PLN / os. • 11.05 / 12.05 możliwość wyjazdu na mecz FC BARCELONA vs. GETAFE

 • UWAGA! Ceny biletów na trybuny mogą ulec zmianie.

Wyżywienie

W cenie 3 śniadania i 3 obiadokolacje w formie bufetu + 1 lunch pakiet w dniu wyjazdu.

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.


Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.


Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Pozostałe informacje

Katalonia oferuje turystom nieprzebrane bogactwo krajobrazu: skaliste wybrzeża, piaszczyste plaże, zielone równiny, stepy, pogórza i wysokie sierry - wszystko w okolicy Barcelony. Na terenie tego autonomicznego regionu można znaleźć zabytkowe miasta i miasteczka, małe rybackie wioski, górskie osady, tysiące romańskich kaplic, rzymskie mosty, winnice, sady, rybne strumienie i lasy pełne zwierzyny. Dla odwiedzających Katalonię jej najbardziej oczywistymi elementami są Morze Śródziemne oraz Pireneje.


Lloret de Mar to jedna z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych w południowej części wybrzeża Costa Brava. Przyciąga niezliczone ilości turystów różnorodnymi rozrywkami, m.in. atrakcyjnym aquaparkiem, kursami nurkowania i licznymi dyskotekami.


Uwaga! Dopłata do biletów gwarantuje wejście na jedną z wymienionych trybun.

Informacje praktyczne


Stolica

Madryt


Język

hiszpański


Czas lokalny

Nie ma różnicy pomiędzy czasem lokalnym a czasem letnim i zimowym w Polsce.


Ogólne wymagania wjazdowe

Wiza nie jest wymagana. Przekraczanie granicy możliwe na podstawie dowodu osobistego lub paszportu. Dowód osobisty musi być ważny przez minimum 6 miesięcy a paszport – 3 miesiące.


Waluta

euro

Aktualny kurs to: 1EUR = 4.294PLN, kurs NBP z dnia 2019-03-19


Ceny w hotelach i restauracjach

Danie w barze to koszt ok. 9 euro, za posiłek w restauracji zapłacimy nieco więcej, bo ok. 16 euro. Cena lokalnego piwa w barze w kurorcie waha się od ok. 1,5 do 4 euro za 0,5 litra, a cena drinka między 4 a 6 euro. Za te same trunki w klubie zapłacimy nieco więcej: piwo 3–4 euro, drinki 6–7 euro. Kawa to koszt ok. 1,5 euro, pizza 9–12 euro, wino ok. 5 euro.


Napiwki

Zwyczajowy napiwek w restauracjach, hotelach i barach powinien wynosić 5–10%, w taksówce natomiast 10–15%.


Szczepienia

Brak wymaganych szczepień.

Obowiązkowy podatek turystyczny

Wysokość podatku jest zależna od regionu Hiszpanii oraz standardu zakwaterowania.

Np. Majorka: w dniach 01.05-31.10.2019 wysokość opłaty wynosi 4,40€  za dobę za osobę w hotelach 5*, 5* luxury, 4* superior; 3,30€ za dobę za osobę w hotelach 4*, 3* superior oraz 2,20€ za dobę za osobę w hotelach 3*oraz 2*. Turyści przebywający na Majorce w dniach 01.01-30.04.2019 otrzymają 75% rabatu od powyższych cen. Opłaty dotyczą wszystkich turystów od 16 roku życia.


Napięcie i rodzaj gniazdka

adapter nie jest wymagany, 230 V; 50 Hz; typ C, typ C-2, typ F


Komunikacja / transport publiczny

Taksówka to koszt ok. 10 EUR, lokalny autobus – ok. 2 EUR. Podczas podróży komunikacją miejską trzeba pamiętać, że kierowcy nie zawsze trzymają się ściśle rozkładu jazdy.


Wynajem samochodów

Za wypożyczenie auta zapłacimy średnio 50 EUR/dzień, a benzyna wyniesie nas ok. 1,6 EUR/l. Hiszpania ma bardzo dobrze rozwiniętą sieć dróg szybkiego ruchu i autostrad. Obowiązuje tam ruch prawostronny.


Ważne lokalne informacje i zwyczaje

W każdym większym mieście będziemy mieli dostęp do banków i bankomatów. Zalecamy, aby unikać kantorów w małych miejscowościach, w których możemy spotkać się z wysoką prowizją. W Hiszpanii bardzo powszechne jest płacenie kartą, należy przy tym pamiętać, że wybierając ten sposób płatności, wymaga się okazania dowodu tożsamości. Nie zapłacimy tam cudzą kartą.

Powszechnym zwyczajem w Hiszpanii są serdeczne powitania. Hiszpanie przy powitaniu całują się w dwa policzki, niezależnie od tego, czy witają się z rodziną, przyjaciółmi czy z nowo poznaną osobą. Nie powinno nas dziwić też powszechne mówienie komplementów nieznajomym kobietom. Jest to naturalny wyraz tutejszej uprzejmości.

Dla Hiszpanów niezwykle ważna jest rodzina. Jest to naród niezwykle towarzyski i bardzo naturalny. Większość mieszkańców Andaluzji zachowuje się bardzo głośno, spontanicznie i zwyczajnie robi to, na co ma ochotę, dlatego często zdarza się, że w restauracji klienci nagle wstają i zaczynają śpiewać lub tańczyć, a zaraz za nim idą wszystkie osoby siedzące przy stole.  Jest to pewnego rodzaju sposób na urozmaicenie rodzinnego obiadu.

W Hiszpanii musimy pamiętać o sjeście. Zwykle między 14 a 17 zamykane są wszystkie sklepy i restauracje.
... Czytaj cały opisZwiń opis


Podane informacje wjazdowe dotyczą obywateli Rzeczpospolitej Polski. Obywatele innych państw są zobowiązani do zapoznania się z informacjami wizowymi we własnym zakresie.

Aktualne informacje na temat stanu bezpieczeństwa w danym kraju, znajdują się na stronie: http://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia

Masz pytania przed rezerwacją? Wyślij formularz do naszego doradcy!

Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl, Politykę Ochrony Danych Osobowych oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz