Kwitnący Amsterdam

  1. Holandia
  2. Wyc. objazdowe
  Gwarancja zwrotu pieniędzy
  oferta dostępna
  Cena za osobę
  -55%578
  259
  Oszczędzasz: 319 zł/os.
  Cena za wszystkich 518
  (Szczegóły ceny)
  Zapytaj o ofertę
  Opole
  17-04-2020 ( 1 dzień )
  2 os. + 0 dzieci
  Pokój
  Wyżywienie
  Organizator
  Masz kartę PAYBACK?
  Kupując zyskasz
  259 punktów PAYBACK
  17Kwietnia 2020
  Wyjazd 18:00
  Opole
  Przyjazd 08:00
  Wyc. objazdowa
  Czas podróży: 14 godzin
  18Kwietnia 2020
  Gwarancją 100 % zwrotu
  Gwarantujemy bezpieczny zakup wakacji. Dajemy Ci 100 % pewności zwrotu wpłaconych pieniędzy.
  Gwarancją najniższej ceny
  Jeśli znajdziesz tą samą ofertę taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę i dodatkowo otrzymasz bon na 200 zł.
  Za bezpieczeństwo i szyfrowanie danych w procesie rezerwacji odpowiada Thawte!
  • Kalkulacja
  • Opis oferty
  • Informacje praktyczne
  • Więcej

   Opis oferty

   Udogodnienia w hotelu:

   Najpopularniejsze
   • Bez paszportu

   Opis organizatora:

   Holandia/Keukenhof i Amsterdam

   Atuty

   - wycieczka express" - pełny program w jeden dzień
   - wizyta w zachwycającym ogrodzie Keukenhof
   - rejs statkiem po kanałach Amstedamu - w cenie!

   Naszym zdaniem

   Wycieczki express" to idealny sposób na szybkie, weekendowe poznanie nowych miejsc. Jeden dzień w Holandii pozwoli na zobaczenie zarówno stolicy jak i jednej z największych atrakcji - ogrodu Keukenhof.

   W programie

   -17.04.2020: Popołudniowy wyjazd z Polski w kierunku Holandii
   -18.04.2020: Przyjazd do miejscowości Lisse, w której znajduje się Keukenhof - najpiękniejszy na świecie wiosenny ogród. Czas wolny na spacer pośród tulipanów. Na obszarze 32h kwitną jednocześnie tysiące kwiatów cebulowych! 
   Przejazd do Amsterdamu. Możliwość skorzystania z rejsu po kanałach - to świetna okazja żeby podziwiać łodzie mieszkalne oraz domy usytuowane wzdłuż wybrzeża. 
   Czas wolny na samodzielne zwiedzanie miasta oraz pamiątkowe zakupy. Wyjazd w kierunku Polski w godzinach wieczornych.
   -19.04.2020: Przyjazd do Polski w godzinach okołopołudniowych. 
   Przedstawiony program jest ramowy i może ulec zmianie.

   Region/okolica

   Holandia jest dynamicznie rozwijającym się, nowoczesnym krajem, który szanuje swój dorobek i własne tradycje. Gęstość zaludnienia tego niewielkiego kraju jest największa w Europie. Ponad połowa terytorium Holandii znajduje się pod poziomem morza. Nie zmiania to jednak faktu, że mieszkańcy są bardzo otwarci i tolerancyjni.
   Królestwo Niderlandów słynie także z wyrobu serów, które są częstym dodatkiem do wielu tradycyjnych potraw. Stolicą i największym miastem Holandii jest Amsterdam. Stanowi on niezwykłą mieszankę różnych kultur i tradycji. Na niewielkiej powierzchni można tu spotkać przedstawicieli niemal każdego kraju świata. Tworzy chaotyczne połączenie tramwajów, rowerów, ulicznych grajków i kataryniarzy ze spokojem wąskich uliczek i urokliwych kawiarenek. Amsterdam nazywany jest także Wenecją Północy ze względu na ilość kanałów i wysepek. Wielu turystów wybiera zwiedzanie miasta z poziomu wody, ponieważ kanały doskonale łączą całe miasto.

   Cena zawiera

   Przejazd autokarem (barek, klimatyzacja, DVD, WC)
   ubezpieczenie KL 30 000 , NNW 3 000 , NNW obowiązuje na 24 godziny przed wyjazdem (od chwili wyjścia z domu) do 24 godzin po przyjeździe (powrotu do domu)
   opiekę polskiego pilota na trasie przejazdu
   opłatę na fundusz gwarancyjny według rozporządzenia Ministerstwa Finansów (10 zł / os.) - automatycznie doliczane do rezerwacji 
   podatek  VAT

   Cena nie zawiera

   Opłaty za wstępy, parkingi, opłaty wjazdowe, rejs po kanałach

   Obowiązkowe opłaty

   30 Euro/os. - obowiązkowo płatne w autokarze (wstęp do ogrodu Keukenhof, parkingi, opłaty wjazdowe)
   Opcjonalnie - około 18 EUR/osoba rejs po kanałach

   Ważne informacje

   Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

   Informacje dla podróżujących z dziećmi

   Informacja dla podróżujących z dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)

   Holandia, Wyc. objazdowe - Informacje praktyczne

   O kierunku

   Stolica / Język
   Amsterdam / niderlandzki

   Czas lokalny
   Nie ma różnicy w czasie względem Polski (przez cały rok)

   Ogólne wymagania wjazdowe
   Wiza nie jest wymagana. Obywatele Polski mogą wjechać na terytorium Holandii na podstawie paszportu lub dowodu osobistego.

   Szczepienia
   Brak wymaganych szczepień.

   Napięcie i rodzaj gniazdka
   Adapter nie jest wymagany; 220 V; 50 Hz / typ C, typ C-2, typ F

   Pieniądze

   Waluta
   euro (EUR), 1 EUR = 100 centów , 1 EUR = 4.2402PLN, kurs NBP z dnia 2020-02-14

   Ceny w hotelach i restauracjach
   Danie fast food w FEBO (samoobsługowe okienka z krokietami, frytkami, itp.) – 1,5-4 EUR; danie w restauracji 12-25 EUR; piwo (0,5 l) – 3-5 EUR; kieliszek wina – 4-5 EUR.

   Napiwki
   Napiwki nie są oczekiwane przez obsługę. Częste jest natomiast zaokrąglanie rachunku do pełnej kwoty.

   Obowiązkowy podatek turystyczny
   W większości miejsc należy uiścić opłatę turystyczną. W Amsterdamie planowana wysokość podatku turystycznego na 2018 rok wynosi 6% wartości noclegu, w Hadze wynosi on ok. 3 EUR/noc, a w Maastricht ok. 6 EUR/noc.

   Komunikacja

   Komunikacja / transport publiczny
   Komunikacja miejska w Amsterdamie: bilet 60-minutowy przesiadkowy – 2,90 EUR, 24-godzinny – 7,50 EUR, 72-godzinny – 17 EUR. przejazd taksówką z lotniska do centrum Amsterdamu – ok. 30-40 EUR. Warto zastanowić się również nad wypożyczeniem roweru, przykładowe ceny: ok. 5 EUR/godzina, ok. 8-12 EUR/dzień. Komunikacja międzymiastowa – głównie pociągi i autobusy, przykładowa cena przejazdu między Amsterdamem a Rotterdamem pociągiem – ok. 15 EUR.

   Wynajem samochodów
   Cena za wypożyczenie samochodu to ok. 55 EUR/dzień. Za benzynę zapłacimy 1,24 EUR/l, a za olej napędowy ok. 1,38 EUR/l. Obowiązuje ruch prawostronny.

   Informacje

   Ważne lokalne informacje i zwyczaje
   W zdecydowanej większości miejsc w Holandii można porozumiewać się po angielsku, dobra jest również znajomość języka niemieckiego. W większych miastach i ośrodkach turystycznych można zazwyczaj płacić kartą (w sklepach lepiej się wcześniej upewnić czy karta wydana przez polski bank jest akceptowana). W mniejszych miejscowościach oraz małych pensjonatach i restauracjach warto upewnić się czy płatność kartą jest możliwa. W większych miastach sieć bankomatów jest dobrze rozwinięta. W przypadku chęci zwiedzania większości muzeów i innych atrakcji warto zastanowić się nad zakupem karty turystycznej ze zniżkami/darmowymi wejściami do niektórych atrakcji oraz możliwością korzystania z komunikacji miejskiej bez dodatkowych opłat (np. I Amsterdam City Card lub Museumkaart). W Holandii jest ponad 15 000 kilometrów dróg rowerowych. W miastach rowerzyści są najważniejszymi użytkownikami dróg. Na pierwszy rzut oka możemy nie zauważyć ścieżki rowerowej, więc zawsze należy się rozglądać przy przejściu na drugą stronę jezdni. ... Czytaj cały opisZwiń opis

   Aktualne informacje na temat stanu bezpieczeństwa w danym kraju, znajdują się na stronie: http://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia

   Napisz do nas

   Masz pytanie odnośnie wycieczki? Potrzebujesz naszej porady?
   Wypełnij i wyślij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i dobierze dla Ciebie idealny wyjazd.

   Imię
   E-Mail
   Nr telefonu
   Treść wiadomości

   Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz