Grand Bahia Principe Jamaica

  1. Jamajka
  2. Discovery Bay
  Gwarancja zwrotu pieniędzy
  oferta dostępna
  Cena za osobę
  8 636
  Razem (Szczegóły ceny)17 272
  Warszawa
  04-03-20208636 złNajtaniej! ( 7 dni8636 złNajtaniej! )
  2 os. + 0 dzieci
  Pokój
  Wyżywienie
  Organizator
  Masz kartę PAYBACK?
  Kupując zyskasz
  8636 punktów PAYBACK
  WAW4Marca 2020MBJ
  Wylot 07:00
  Warszawa - Okęcie
  Przylot 19:15
  Montego Bay
  Długość lotu: 13:40:00
  WAW11Marca 2020MBJ
  Przylot 18:15
  Warszawa - Okęcie
  Wylot 20:55
  Montego Bay
  • Kalkulacja
  • Opis oferty
  • Informacje praktyczne
  • Więcej

   Opis oferty

   Udogodnienia w hotelu:

   Hotel
   • Kurorty nadmorskie
   • Oferty egzotyczne

   Opis organizatora:

   Naszym zdaniem

   Wyjątkowe miejsce, w którym dorośli i dzieci mogą cieszyć się ekscytującymi spotkaniami z wyjątkową kulturą Jamajki. Daj się zaskoczyć smaczną kuchnią, czarującymi rytmami i spektakularnymi krajobrazami.

   Położenie

   Hotel położony jest w zatoce Runaway. Odległość od lotniska wynosi ok. 70 km.

   Wyposażenie

   Recepcja, room service, restauracje: główna Orquidea (kuchnia międzynarodowa), na plaży (kuchnia międzynarodowa), w ogrodzie (a la carte steakhouse), dolce vita (a la carte włoska), Don Pablo (a la carte współczesna), Mikado (japońska), bar przy plaży, bar przy basenie, basen, siłownia, centrum SPA, park wodny, amfiteatr, darmowe Wi-Fi w lobby, wypożyczalnia samochodów.

   Pokoje

   Junior Suite Superior - wyposażenie: klimatyzacja, łazienka z wanną/prysznicem, suszarka, telewizor, telefon, zestaw do kawy/herbaty, żelazko i deska do prasowania, sejf, minibar, balkon lub taras.
   Junior Suite Sea View - pokoje z widokiem na morze, wyposażenie: klimatyzacja, łazienka z wanną/prysznicem, suszarka, telewizor, telefon, zestaw do kawy/herbaty, żelazko i deska do prasowania, sejf, minibar, balkon lub taras.

   Wyżywienie

   All Inclusive - Śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu, lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe w wyznaczonych barach i godzinach.

   Sport i rozrywka

   Basen, siłownia, siatkówka, ping pong, tennis, kajaki, snurkowanie, animacje.

   Dla dzieci

   Klub dziecięcy, park wodny, animacje.

   Uwagi

   Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
   W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
   Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
   Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

   Cena zawiera

   Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną obsługę, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

   Cena nie zawiera

   Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

   Jamajka, Discovery Bay - Informacje praktyczne

   O kierunku

   Stolica / Język
   Kingston / angielski, kreolski, jamajski

   Czas lokalny
   Różnica czasu względem Polski to: -7 godzin w czasie letnim i -6 godzin w czasie zimowym.

   Ogólne wymagania wjazdowe
   Wiza nie jest wymagana. Obywatele Polski mogą przebywać na terytorium kraju na podstawie paszportu, który musi być ważny co najmniej 6 miesięcy. Wymaga się okazania biletu powrotnego.

   Szczepienia
   Brak wymaganych szczepień. Zaleca się szczepienia przeciwko tężcowi, zapaleniu wątroby typu A i B i durowi brzusznemu. Zalecana jest profilaktyka przeciw malarii ograniczona do stosowania repelentów.

   Napięcie i rodzaj gniazdka
   wymagany adapter, 110 V; 50 Hz / typ A, typ B

   Pieniądze

   Waluta
   dolar jamajski

   Ceny w hotelach i restauracjach
   Przykładowe ceny: obiad w restauracji ok. 20 USD, piwo ok. 2–3 USD, Coca-Cola/Pepsi (0,33 l) ok. 1 USD, woda (0,33 l) ok. 0,5–1 USD, kawa ok. 2,5 USD.

   Napiwki
   Za wszelkie usługi Jamajczycy oczekują napiwków.

   Komunikacja

   Komunikacja / transport publiczny
   Lokalny bilet komunikacji publicznej w jedną stronę kosztuje ok. 1 USD. Za taksówkę zapłacimy ok. 2–3 USD za 1 km i ok. 3 USD opłaty startowej.

   Wynajem samochodów
   Na Jamajce obowiązuje ruch lewostronny. Wymagane jest międzynarodowe prawo jazdy. Jamajscy kierowcy jeżdżą bardzo szybko i brawurowo. Należy zachować szczególną ostrożność, ponieważ Jamajczycy często prowadzą pod wpływem alkoholu lub marihuany. Zawsze warto zapytać Jamajczyków, czy uda się dojechać w wybrane miejsce. Wiele dróg jest nieprzejezdnych, często brakuje mostów i trzeba przejeżdżać przez przecinające drogę rzeki. Szczególnie po ulewnych deszczach taka przeprawa może się okazać niemożliwa. Koszt benzyny to ok. 1 USD za 1 litr.

   Informacje

   Ważne lokalne informacje i zwyczaje
   Walutą, którą warto zabrać ze sobą na wyspę, jest dolar. W wielu miejscach zapłacimy dolarami amerykańskimi lub euro, ale znacznie taniej i wygodniej jest posługiwać się lokalną walutą. Pieniądze wymienić można w bankach, kantorach i hotelach – najkorzystniejszy kurs wymiany jest w bankach. Niewydane pieniądze można wymienić tylko na podstawie pokwitowania wymiany. Wywożenie jamajskiej waluty jest zabronione. Bankomaty znajdują się przeważnie w dużych miastach. Akceptowane są karty kredytowe. Na Jamajce cenę za usługę lub towar należy ustalić z góry. Wypada się targować, jednak należy pamiętać, że Jamajczycy są bardzo pogodnym narodem, więc trzeba to robić z uśmiechem. Przy dokonywaniu transakcji najlepiej jest mieć odliczone pieniądze, w przeciwnym razie trzeba wyraźnie pokazać, że oczekuje się wydania reszty. Jamajka słynie z produkcji rumu. Najbardziej popularnymi gatunkami są White Lightning oraz Wray&Nephew. Z Jamajki warto przywieźć kawę Blue Mountain, która przez znawców uważana jest za najlepszy gatunek kawy na świecie. Koniecznie trzeba też spróbować jamajskiego likieru kawowego. Nie wolno wywozić pamiątek wykonanych ze skorup żółwi. Żółwie na wyspie są chronione, a za próbę wywiezienia przedmiotów z nich wykonanych grożą bardzo wysokie grzywny. Popularna na wyspie marihuana jest prawnie zakazana. Jamajczycy często na białych turystów mówią „whitey” – nie jest to jednak określenie obraźliwe. W stolicy kraju Kingston powinno się bezwzględnie unikać slumsów. Należy zachować ostrożność i unikać opuszczonych części miasta i transportu publicznego po zmroku. Wskazane jest korzystanie jedynie z autoryzowanych przez Jamaica Tourist Board linii taksówek lub zamawianie taksówek z hotelu. Bezpieczną dzielnicą w stolicy kraju jest New Kingston, w której znajdują się liczne, typowo europejskie, nocne kluby. Nie należy publicznie nosić ostentacyjnej biżuterii bądź innych wartościowych przedmiotów. Wskazane jest korzystanie z hotelowych sejfów. Należy unikać kąpieli w otwartych zbiornikach wodnych, spożywania nieprzetworzonej żywności, nieprzegotowanej wody oraz jedzenia od ulicznych sprzedawców. Trzeba mieć na uwadze, że poza Kingston i Montego Bay opieka lekarska ograniczona. ... Czytaj cały opisZwiń opis

   Aktualne informacje na temat stanu bezpieczeństwa w danym kraju, znajdują się na stronie: http://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia

   Napisz do nas

   Masz pytanie odnośnie wycieczki? Potrzebujesz naszej porady?
   Wypełnij i wyślij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i dobierze dla Ciebie idealny wyjazd.

   Imię
   E-Mail
   Nr telefonu
   Treść wiadomości

   Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz