Zachodnia Kanada i Przystanek Alaska

  1. Kanada
  2. Wyc. objazdowe
  Gwarancja zwrotu pieniędzy
  oferta dostępna
  Cena za osobę
  17 161
  Cena za wszystkich 34 322
  (Szczegóły ceny)
  Zapytaj o ofertę
  Warszawa
  26-05-2020 (13 dni/12 nocy)
  2 os. + 0 dzieci
  Pokój
  Wyżywienie
  Organizator
  Masz kartę PAYBACK?
  Kupując zyskasz
  17161 punktów PAYBACK
  WAW26Maja 2020YTZ
  Wylot
  Warszawa - Okęcie
  Przylot
  Toronto
  Długość lotu: 09:30:00
  WAW7Czerwca 2020YTZ
  Przylot
  Warszawa - Okęcie
  Wylot
  Toronto
  Gwarancją 100 % zwrotu
  Gwarantujemy bezpieczny zakup wakacji. Dajemy Ci 100 % pewności zwrotu wpłaconych pieniędzy.
  Gwarancją najniższej ceny
  Jeśli znajdziesz tą samą ofertę taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę i dodatkowo otrzymasz bon na 200 zł.
  Za bezpieczeństwo i szyfrowanie danych w procesie rezerwacji odpowiada Thawte!
  • Kalkulacja
  • Opis oferty
  • Więcej

   Opis oferty

   Opis organizatora:

   Kraj

   KANADA

   Opis

   DZIEŃ 1 Wylot z Polski
   Możliwy lot z przesiadką. Przylot do Toronto. Transfer na nocleg do hotelu w Calgary.
   DZIEŃ 2 Calgary- Park Narodowy Banff
   Po śniadaniu wyjeżdżamy na zwiedzanie miasta. Od mieściny zajmującej się rolnictwem i wypasem bydła, dzięki odkryciu ropy naftowej, Calgary przemieniło się w przepiękną, nowoczesną metropolię. To tam co roku w lipcu odbywa się słynne rodeo Calgary Stampede. Zwiedzimy Park Olimpijski oraz halę Saddledome. Popołudniu pojedziemy do Parku Narodowego Banff - bramy do majestatycznych Gór Skalistych. Dziewiczego piękna Banff nie da się zapomnieć. Dzień zakończymy noclegiem w Canmore.
   DZIEŃ 3 Park Narodowy Banff - Jezioro Louise - Lodowiec Columbia - Jasper
   Dzień rozpoczniemy od chwili relaksu nad turkusowym jeziorem Louise. Następnie udamy się na tereny przyległe do lodowca Columbia, z których będziemy mogli podziwiać majestat "szklanej" góry. Dla chętnych mamy propozycję w postaci opcjonalnej wycieczki specjalnym pojazdem terenowym przystosowanym do jazdy po terenach lodowca. Kolejnym niesamowitym cudem natury tego dnia będzie Park Narodowy Jasper, który kryje w sobie niezliczoną ilość ośnieżonych wąwozów, bajeczne jeziora oraz bujną roślinność. Zapraszamy do skorzystania z wycieczki opcjonalnej - spływu rzeką Athabasca. W godzinach popołudniowych zrobimy szybką przejażdżkę widokową po mieście Jasper, by ostatecznie udać się do hotelu na nocleg.
   DZIEŃ 4 Park Narodowy Jasper - Góra Robson- Kamloops
   Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd z Jasper w kierunku Góry Robson, najwyższego szczytu kanadyjskich Górach Skalistych . Pojedziemy autostradą Yellowhead, która ciągnie się wzdłuż rzeki Thompson wśród spektakularnych widoków na góry Monashee. Tego wieczoru nocujemy w Kamloops.
   DZIEŃ 5 Kamloops - Vancouver
   Ten dzień rozpoczniemy śniadaniem i wykwaterowaniem z hotelu. Do Vancouver pojedziemy wzdłuż wybrzeża Pacyfiku. Po drodze będziemy mieli okazję zobaczyć jak zmienia się środowisko naturalne wraz z każdym pokonywanym kilometrem- od pustynnych widoków po bujną zieleń. Po przyjeździe do Vancouver wybierzemy się na panoramiczną wycieczkę, na której odwiedzimy między innymi: Stanley Park, Gastown, Chinatown oraz zobaczymy inne znane miejsca. Późne popołudnie przeznaczymy na zakupy i rozrywkę na Robson Street. Przejazd do hotelu na nocleg.
   DZIEŃ 6 Vancouver - Rejs na północ
   Po śniadaniu czas wolny. Możliwa wycieczka opcjonalna do Vancouver Island. Popołudniu wykwaterowanie z hotelu. Transfer do portu, skąd wypłyniemy na nocny rejs statkiem Serenade of the Seas w kierunku Alaski. Na pokładzie kolacja i nocleg.
   DZIEŃ 7 Rejs na północ
   Z pokładu statku doskonale widać piękno archipelagu Kolumbii Brytyjskiej, która rozpościera się od Seattle aż po Prince Rupert przy granicy z Alaską. Będziemy płynąć spokojnymi wodami skrytymi między kontynentalną częścią Kolumbii Brytyjskiej a wyspą Vancouver. Po drodze ujrzymy oszałamiającą, zapierającą dech w piersiach, surową scenerię dzikiej przyrody, a także m.in. rekiny łososiowe, rzadkie okazy niedźwiedzi białych oraz miliony ptaków morskich. Wieczorem ruszymy dalej.
   DZIEŃ 8 Rejs do Ketchikan, Alaska
   Rankiem przypłyniemy do portu Ketchikan. Czas wolny do popołudnia i dalsza podróż.
   DZIEŃ 9 Rejs do Juneau, Alaska
   Rankiem zawiniemy do portu Juneau - stolicy stanu Alaska, miasta prawie niedostępnego z lądu, otoczonego pięknymi górami, tundrą i lasami deszczowymi. Dla chętnych mamy do wyboru: przejażdżkę psim zaprzęgiem po lodowcu Mendenhall lub poszukiwanie wielowiekowych szlaków górniczych. Przygoda czai się tu na każdym kroku, a emocje są niczym nieograniczone, tak jak i otoczenie dzikiej przyrody. Wieczorem wyruszymy w dalszą podróż.
   DZIEŃ 10 Rejs do Skagway, Alaska
   Do portu w Skagway przybędziemy rankiem i mamy czas wolny do wieczora. Od czasów gorączki złota Skagway nieodłącznie kojarzy się z przygodą. Wybierzemy się starodawnym pojazdem na małą wycieczkę wzdłuż tętniącej życiem ulicy Broadway, aby zagubić się na chwilę w fascynującej historii tego miejsca. Poziom adrenaliny zwiększy nam przejażdżka psim zaprzęgiem po lodowcu Laughton i przeprawa tratwą przez kanał Lynn, najdłuższy fiord w Ameryce Północnej.
   DZIEŃ 11 Rejs do Tracy Arm Fjord, Alaska
   Nad ranem dotrzemy do Tracy Arm Fjord. Przepłynięcie 30 mil wzdłuż dzikiej przyrody Lasu Narodowego Tongass tym głębokim, wąskim przesmykiem zapewni nam jedne z najbardziej zapierających dech w piersiach widoków na Alasce. Zobaczymy też aktywne lodowce, jakby wykute na szczytach gór, wodospady zanurzone w wiecznie zielonych skałach, czy też błękitnolśniące góry lodowe płynące obok statku.
   DZIEŃ 12 Rejs powrotny do Vancouver
   Ostatnie chwile na morzu.
   DZIEŃ 13 Vancouver / Powrót
   Zacumujemy do portu w Vancouver. Czas wolny. Następnie transfer na lotnisko i powrót do Polski.
   *Program wycieczki jest ramowy ( orientacyjny ) np. kolejność realizacji poszczególnych punktów programu lub niektóre godziny mogą ulec zmianie. Promocje oferty nie łączą się.
   Paszport musi być ważny przez minimum 6 miesięcy od daty powrotu!

   Cena zawiera

   Przelot, program zwiedzania według oferty, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie, wyżywienie według zarezerwowanej oferty (BB - śniadania, HB - śniadania i obiadokolacje), opiekę polskojęzycznego rezydenta, opłaty lotniskowe, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, ubezpieczenie KL, NNW oraz bagażu oraz choroby przewlekłe.

   Cena nie zawiera

   Kosztu wizy USA i rejestracji wjazdu Kanady, kosztu realizacji programu, biletów wstępu, przewodnika 140 USD od osoby (płatne na miejscu), pakietu wycieczek opcjonalnych - 999 PLN, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji - 240 PLN od osoby oraz ewentualnych opłat klimatycznych według lokalnych przepisów.

   Napisz do nas

   Masz pytanie odnośnie wycieczki? Potrzebujesz naszej porady?
   Wypełnij i wyślij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i dobierze dla Ciebie idealny wyjazd.

   Imię
   E-Mail
   Nr telefonu
   Treść wiadomości

   Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz