French Coco Luxury Boutiq

oferta dostępna

Cena za osobę 10 306

Razem (Szczegóły ceny)20 612

Masz kartę payback?
Dostaniesz 10306 punktów paybacksamolot

10:00:00

03.04.2019
06:25 Warszawa - Okęcie
15:50 Fort-de-France

10.04.2019
18:10 FDF
15:25 WAW

Każda wycieczka zarezerwowana we FLY.PL objęta jest:
Gwarancją 100 % zwrotu
Gwarancją 100 % zwrotu

Gwarantujemy bezpieczny zakup wakacji. Dajemy Ci 100 % pewności zwrotu wpłaconych pieniędzy.

Gwarancją najniższej ceny
Gwarancją najniższej ceny

Jeśli znajdziesz tą samą ofertę taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę i dodatkowo otrzymasz bon na 200 zł.

Opis oferty


Udogodnienia w hotelu:

Hotel
  • Kurorty nadmorskie
  • Oferty egzotyczne

Wybierz opis oferty wg touroperatora: 

POŁOŻENIE

Położony w miejscowości La Trinité, w otoczeniu rezerwatu przyrody na półwyspie Caravelle. Miejscowość Les Trois-Îlets jest oddalona o 28 km, a międzynarodowe lotnisko Fort-de-France to około 40 minut / 30 km.

PLAŻA

Hotel znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od piaszczystej plaży (ok. 3 min - ok. 300m). 

HOTEL

Kategoria lokalna 4*
Bajeczny butikowy hotel w stylu kreolskim. Luksusowe bungalowy otoczone bujnym  ogrodem pełnym tropikalnych kwiatów. French Coco Hotel to miejsce, w którym można odpocząć i całkowicie się zrelaksować. Spokój i cisza panują w całym hotelu, a każdy z eleganckich apartamentów urządzony jest w kojących odcieniach z inspirowanymi kuchnią karaibską drewnianymi meblami.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja 24h, restauracja z barem, taras oraz salon. Akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

INTERNET

Bezpłatny internet WiFi.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie: basen, leżaki przy basenie
Odpłatnie: wynajem auta 

ZAKWATEROWANIE

Oferuje 17 pokoi, w których można się zrelaksować przy własnym basenie, w otoczeniu bujnej roślinności, z pięknym widokiem, w otoczeniu kwiatów, kolibrów i małych jaszczurek na tarasie. Pokoje wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych, ekspres do kawy, prysznic. 
Dostępne pokoje typu Suite: 
Suite Creole ok. 40 m z tarasem i małym prywatnym basenem - tylko 2 os. 
Suite Caraibe ok. 50 m z tarasem i małym prywatnym basenem - tylko 2 os. 
Suite Presquile ok. 60 m z tarasem i małym prywatnym basenem - możliwość dostawki dla 3ciej osoby. 

WYŻYWIENIE

BB:  śniadania 
HB:  śniadania i obiadokolacje ( przystawka, danie główne, deser). Napoje do obiadokolacji za dodatkową opłatą.Wieczór Sylwestrowy z orkiestrą i napojami - obowiązkowa dopłata wkalkulowana w cenę imprezy. 

INFORMACJE DODATKOWE

Obsługa polskojęzyczna na lotnisku: przywitanie i pożegnanie turystów na lotnisku w języku polskim. 
Pomoc  administracyjno-językowa w nagłych wypadkach, problemach i potrzebach
(np. w przypadku choroby, problemach hotelowych itp. ) 
*Za dodatkowa oplata na miejscu  polski przewodnik na wycieczkach ( 20 euro/godzina).
Doba hotelowa: 15.00 - 12.00
Podatek turystyczny 1,5 euro os / dzien, nie wliczony w cene, obligatoryjnie płatny przez Klientów na miejscu. 
www.hotelfrenchcoco.com/en/
W recepcji pobierana jest obligatoryjna zwrotna kaucja 200e lub numer karty kredytowej. 
Akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.
Podróż poślubna: minimum 7 nocy, konieczny dowód zawarcia związku małżeńskiego do 9 miesiecy od daty ślubu. Butelka szampada w apartamencie w dniu przyjazdu, całodzienna wycieczka łodzią, odkrycie "Baie du Robert" i jego wysepki, lunch na wyspie wliczony w cenę. 

cena / ważne informacje

Cena dla oferty z przelotem zawiera: 
Przelot samolotem rejsowym, w przypadku przelotu Warszawa - Paryż - Martynika - Warszawa przesiadka w Paryżu - konieczność zmiany lotniska z Charles de Gaulle na d'Orly we własnym zakresie - shuttle bus bezpłatnie z biletem Air France (przy stanawisku odbioru bagażu Klienci pobiearaj bezpłatny voucher na transfer między lotniskami), konieczność odebrania bagażu podczas przesiadki, w cenie BAGAŻ DUŻU PODRECZNY DO 12 KG (bagaż powyżej 12 kg - do 23 kg za opłatą ok 350pln/os), opłaty lotniskowe, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT., polską obsługę (przywitanie i pożegnanie na lotnisku, pomoc w sytuacjach awaryjnych), Transfer z/i na lotnisko prywatnym samochodem lub mini busem, taxa kliamtyczna. Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFC) 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską) 
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę 
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
Cena nie zawiera
wycieczek fakultatywnych, w większości hoteli konieczne jest posiadanie karty kredytowej jako kaucja, dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji i od chorób przewlekłych, bagażu powyżej 12 kg (płatny około 350pln), BAGAŻU REJESTROWANEGO - tylko w przypadku linii Air France.
Obsługa na miejscu
Obsługa w języku polskim
Informacje wizowe
Wiza brak
    Departament zamorski Francji. Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Francuskiej do 90 dni jest ważny paszport bądź dowód osobisty.  Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości (szczególną uwagę w przypadku starszych, książeczkowych dowodów osobistych należy zwrócić na aktualność zdjęcia).
    Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.  
Cena imprezy zprezlotem uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

Mapa

KLIKNIJ ABY AKTYWOWAC
Legenda:
Wybrany Hotel  
Hotel w pobliżu

Kliknij te ikony, żeby zobaczyć nazwy i ceny innych hoteli w okolicy.
Możesz w nie dalej klikać, przenosząc się na strony z dokładnymi opisami tych hoteli.

Masz pytania przed rezerwacją? Wyślij formularz do naszego doradcy!

Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl, Politykę Ochrony Danych Osobowych oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz