Best Western Plus Doha

  1. Katar
  2. Doha
  Gwarancja zwrotu pieniędzy
  oferta dostępna
  Cena za osobę
  3 166
  Razem (Szczegóły ceny)6 332
  Warszawa
  05-12-20193166 zł ( 5 dni3166 zł )
  2 os. + 0 dzieci
  Pokój
  Wyżywienie
  Organizator
  Masz kartę PAYBACK?
  Kupując zyskasz
  3166 punktów PAYBACK
  WAW5Grudnia 2019DOH
  Wylot 08:45
  Warszawa - Okęcie
  Przylot 16:05
  Ad-Dauha
  WAW10Grudnia 2019DOH
  Przylot 20:00
  Warszawa - Okęcie
  Wylot 16:10
  Ad-Dauha
  • Kalkulacja
  • Opis oferty
  • Mapa
  • Więcej

   Opis oferty

   Udogodnienia w hotelu:

   Hotel
   • Kurorty nadmorskie
   • Oferty egzotyczne

   Opis organizatora:

   Naszym zdaniem

   Sieciowy hotel w centrum Doha, dobry standard w niewygórowanej cenie.

   Położenie

   Dogodnie zlokalizowany w samym sercu Doha, w pobliżu najważniejszych atrakcji administracyjnych, biznesowych i rozrywkowych miasta. Budynek jest prawdziwym punktem orientacyjnym i jest idealny dla turystów, którzy chcą być w odległości krótkiego spaceru od najważniejszych atrakcji turystycznych lub centrów handlowych. Kilka minut jazdy od hotelu znajduje się międzynarodowe lotnisko w Doha, a promenada Corniche jest tuż za rogiem.

   Wyposażenie

   Recepcja, room service, restauracja główna główna Koronfol (dania kuchni lokalnej i międzynarodowej), kawiarnia Venus, wypożyczalnia samochodów, centrum SPA, basen, sala konferencyjna, przechowalnia bagaży, pralnia, siłownia.

   Pokoje

   .

   Wyżywienie

   BB - Śniadania w formie bufetów
   HB - Śniadania i obiadokolacje w formie bufetów
   FB - Śniadania, obiady i kolacje w formie bufetów

   Sport i rozrywka

   Basen, siłownia, centrum SPA.

   Uwagi

   Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
   W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
   Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
   Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

   Cena zawiera

   Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną obsługę, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

   Cena nie zawiera

   Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

   Katar, Doha - Mapa

   KLIKNIJ ABY AKTYWOWAC
   Legenda:
   Wybrany Hotel  
   Hotel w pobliżu

   Kliknij te ikony, żeby zobaczyć nazwy i ceny innych hoteli w okolicy.
   Możesz w nie dalej klikać, przenosząc się na strony z dokładnymi opisami tych hoteli.

   Napisz do nas

   Masz pytanie odnośnie wycieczki? Potrzebujesz naszej porady?
   Wypełnij i wyślij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i dobierze dla Ciebie idealny wyjazd.

   Imię
   E-Mail
   Nr telefonu
   Treść wiadomości

   Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz