Marsa Malaz Kempinski

  1. Katar
  2. Doha
  Gwarancja zwrotu pieniędzy
  oferta dostępna
  Cena za osobę
  4 574
  -19%5655
  Razem (Szczegóły ceny)9 148
  Warszawa
  06-01-20204574 zł ( 5 dni4574 złNajtaniej! )
  2 os. + 0 dzieci
  Pokój
  Wyżywienie
  Organizator
  Masz kartę PAYBACK?
  Kupując zyskasz
  4574 punktów PAYBACK
  WAW6Stycznia 2020DOH
  Wylot 08:45
  Warszawa - Okęcie
  Przylot 16:05
  Ad-Dauha
  WAW11Stycznia 2020DOH
  Przylot 20:00
  Warszawa - Okęcie
  Wylot 16:10
  Ad-Dauha
  • Kalkulacja
  • Opis oferty
  • Mapa
  • Więcej

   Opis oferty

   Udogodnienia w hotelu:

   Hotel
   • Kurorty nadmorskie
   • Oferty egzotyczne

   Opis organizatora:

   Naszym zdaniem

   Luksusowy hotel znanej światowej sieci, w swojej stylistyce nawiązuje do kultur europejskiej i arabskiej. Idealna oferta dla klientów oczekujących najwyższego standardu i niezapomnianych wrażeń. 

   Położenie

   Hotel znajduje się na własnej zacisznej wyspie, zaledwie kilka kroków od licznych lokali rozrywkowych i gastronomicznych w Porto Arabia i Medina Centrale. Centralna dzielnica biznesowa West Bay znajduje się 10 minut jazdy od hotelu. Odległość od lotniska wynosi 30 km.

   Wyposażenie

   Recepcja, room service, restauracje: Sawa (kuchnia arabska), Al Sufra (kuchnia arabska), El Faro (k. hiszpańska), Amwage (grillowa na plaży), Toro Toro (k. brazylijska), Nozomi (k. japońska), Pearl Social (k. śródziemnomorska), 3 bary, centrum SPA, centrum biznesowe, wypożyczalnia samochodów, butik, jubiler, klub nocny, darmowe Wi-Fi.

   Pokoje

   Pokoje Deluxe Pearl View - o powierzchni 75 m2,wszystkie klimatyzowane, nowocześnie urządzone, wyposażone w: łazienkę z wanną/prysznicem, telewizor, sejf, biurko, zestaw do kawy/herbaty, balkon.

   Wyżywienie

   BB - Śniadania
   HB - Śniadania i obiadokolacje
   FB- Śniadania, obiady i kolacje

   Sport i rozrywka

   .Basen, siłownia, kort tenisowy, centrum SPA, kajaki, rowery wodne.

   Uwagi

   Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
   W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
   Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
   Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

   Cena zawiera

   Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną obsługę, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

   Cena nie zawiera

   Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

   Katar, Doha - Mapa

   KLIKNIJ ABY AKTYWOWAC
   Legenda:
   Wybrany Hotel  
   Hotel w pobliżu

   Kliknij te ikony, żeby zobaczyć nazwy i ceny innych hoteli w okolicy.
   Możesz w nie dalej klikać, przenosząc się na strony z dokładnymi opisami tych hoteli.

   Napisz do nas

   Masz pytanie odnośnie wycieczki? Potrzebujesz naszej porady?
   Wypełnij i wyślij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i dobierze dla Ciebie idealny wyjazd.

   Imię
   E-Mail
   Nr telefonu
   Treść wiadomości

   Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz