Marsa Malaz Kempinski

oferta dostępna

Cena za osobę 5 945

Razem (Szczegóły ceny)11 890

Masz kartę payback?
Dostaniesz 5945 punktów paybacksamolot

28.07.2019
21:25 Warszawa - Okęcie
04:05 Ad-Dauha

03.08.2019
08:25 DOH
13:25 WAW

Każda wycieczka zarezerwowana we FLY.PL objęta jest:
Gwarancją 100 % zwrotu
Gwarancją 100 % zwrotu

Gwarantujemy bezpieczny zakup wakacji. Dajemy Ci 100 % pewności zwrotu wpłaconych pieniędzy.

Gwarancją najniższej ceny
Gwarancją najniższej ceny

Jeśli znajdziesz tą samą ofertę taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę i dodatkowo otrzymasz bon na 200 zł.

Opis oferty


Udogodnienia w hotelu:

Hotel
  • Kurorty nadmorskie
  • Oferty egzotyczne

Wybierz opis oferty wg touroperatora: 

Naszym zdaniem

Luksusowy hotel znanej światowej sieci, w swojej stylistyce nawiązuje do kultur europejskiej i arabskiej. Idealna oferta dla klientów oczekujących najwyższego standardu i niezapomnianych wrażeń. 

Położenie

Hotel znajduje się na własnej zacisznej wyspie, zaledwie kilka kroków od licznych lokali rozrywkowych i gastronomicznych w Porto Arabia i Medina Centrale. Centralna dzielnica biznesowa West Bay znajduje się 10 minut jazdy od hotelu. Odległość od lotniska wynosi 30 km.

Wyposażenie

Recepcja, room service, restauracje: Sawa (kuchnia arabska), Al Sufra (kuchnia arabska), El Faro (k. hiszpańska), Amwage (grillowa na plaży), Toro Toro (k. brazylijska), Nozomi (k. japońska), Pearl Social (k. śródziemnomorska), 3 bary, centrum SPA, centrum biznesowe, wypożyczalnia samochodów, butik, jubiler, klub nocny, darmowe Wi-Fi.

Pokoje

Pokoje Deluxe Pearl View - o powierzchni 75 m2,wszystkie klimatyzowane, nowocześnie urządzone, wyposażone w: łazienkę z wanną/prysznicem, telewizor, sejf, biurko, zestaw do kawy/herbaty, balkon.

Wyżywienie

BB - Śniadania
HB - Śniadania i obiadokolacje
FB- Śniadania, obiady i kolacje

Sport i rozrywka

.Basen, siłownia, kort tenisowy, centrum SPA, kajaki, rowery wodne.

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, opiekę anglojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Mapa

KLIKNIJ ABY AKTYWOWAC
Legenda:
Wybrany Hotel  
Hotel w pobliżu

Kliknij te ikony, żeby zobaczyć nazwy i ceny innych hoteli w okolicy.
Możesz w nie dalej klikać, przenosząc się na strony z dokładnymi opisami tych hoteli.

Masz pytania przed rezerwacją? Wyślij formularz do naszego doradcy!

Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl, Politykę Ochrony Danych Osobowych oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz