Regency Sealine Camp

  1. Katar
  2. Doha
  Gwarancja zwrotu pieniędzy
  oferta dostępna
  Cena za osobę
  4 376
  Cena za wszystkich (Szczegóły ceny)8 752
  Warszawa
  11-12-20194376 złNajtaniej! ( 5 dni4376 złNajtaniej! )
  2 os. + 0 dzieci
  Pokój
  Wyżywienie
  Organizator
  Masz kartę PAYBACK?
  Kupując zyskasz
  4376 punktów PAYBACK
  WAW11Grudnia 2019DOH
  Wylot 08:45
  Warszawa - Okęcie
  Przylot 16:05
  Ad-Dauha
  WAW16Grudnia 2019DOH
  Przylot 20:00
  Warszawa - Okęcie
  Wylot 16:10
  Ad-Dauha
  • Kalkulacja
  • Opis oferty
  • Oceny i opinie
  • Mapa
  • Więcej

   Opis oferty

   Udogodnienia w hotelu:

   Położenie hotelu
   • Kurorty nadmorskie

   Opis organizatora:

   Naszym zdaniem

   Luksusowy obóz pustynny usytuowany tam, gdzie pustynia zamienia się w plażę. Cudowne  połączenie tradycyjnego designu z nowoczesnym komfortem. Cisza, orientalna atmosfera niczym z bliskowschodniej baśni, tradycyjna kuchnia i milion gwiazd na niebie. Miejsce absolutnie zjawiskowe. 

   Położenie

   Przy piaszczystej plaży (leżanki, ręczniki), wokół wydm. Godzina jazdy od stolicy Kataru.

   Wyposażenie

   Współną częścią obozowiska jest elegancki duży namiot- miejsce spotkań i posiłków (kuchnia lokalna i międzynarodowa). Na terenie obozowiska  darmowe W-Fi. Istnieje możliwość organizacji romantycznej kolacji lub specjalnych imprez rodzinnych.

   Pokoje

   15 pięknie wyposażonych namiotów z klimatyzacją. W każdym z nich jest sypialnia z łóżkiem typu king-size lub dwoma pojedynczymi łóżkami. Prócz tego salon z przytulnymi siedzeniami, luksusowa łazienka, TV sat, łącza internetowe, minibar.

   Wyżywienie

   FB - Śniadania, obiady i kolacje

   Sport i rozrywka

   To miejsce kameralne, nastawione na spokojny wypoczynek połaczony z przygodą. Można stąd wybrać się na safari (kilka opcji), przejażdżkę na wielbładzie, spotkać się przy ognisku. Czasem organizowane są pokazy sokołów, muzyka na żywo, malowanie henną itp. 

   Dla dzieci

   Brak infrastruktury dla dzieci.

   Uwagi

   Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
   W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
   Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
   Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

   Cena zawiera

   Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną obsługę, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

   Cena nie zawiera

   Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

   Oceny i opinie

   Ocena podróżnych TripAdvisor
   • LokalizacjaLokalizacja
   • Jakość nocleguJakość noclegu
   • PokojePokoje
   • ObsługaObsługa
   • WartośćWartość
   • CzystośćCzystość
   kevino944
   Po południu wizyta
   Odwiedziliśmy to miejsce jednego popołudnia jako część pustyni wycięciu. Obsługa była na najwyższym poziomie i wszyscy byli bardzo przyjaźni. Plaża była fajna, spokojna, ciepła woda. Wydaje się, że...
   Czytaj całą opinię
   eatsleepepeatblog
   Naprawdę dobre, zbieg
   Komunikacja za pośrednictwem strony internetowej do naszej rezerwacji był przyjazny i efektywny. Gdy dojechaliśmy na szczeblu Mesaieed recepcji i John nasz kierowca spotkał się z nami Sealine gdzie...
   Czytaj całą opinię
   Sarah R
   Niesamowite miejsce ale rozczarowujące na mój pobyt
   To miejsce jest niesamowite. Jeśli planujecie wracać, na pewno. Namioty są klimatyzowane, piękne wnętrza i ogromny (jedno łóżko podwójne i 2 pojedyncze łóżka w każdym namiocie) oraz własną łazienkę...
   Czytaj całą opinię

   Katar, Doha - Mapa

   KLIKNIJ ABY AKTYWOWAC
   Legenda:
   Wybrany Hotel  
   Hotel w pobliżu

   Kliknij te ikony, żeby zobaczyć nazwy i ceny innych hoteli w okolicy.
   Możesz w nie dalej klikać, przenosząc się na strony z dokładnymi opisami tych hoteli.

   Napisz do nas

   Masz pytanie odnośnie wycieczki? Potrzebujesz naszej porady?
   Wypełnij i wyślij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i dobierze dla Ciebie idealny wyjazd.

   Imię
   E-Mail
   Nr telefonu
   Treść wiadomości

   Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz