The Ritz - Carlton (Doha)

oferta dostępna

Cena za osobę 5 318

Razem (Szczegóły ceny)10 636

Masz kartę payback?
Dostaniesz 5318 punktów paybacksamolot

23.09.2019
18:00 Warszawa - Okęcie
00:35 Ad-Dauha

29.09.2019
15:15 DOH
20:15 WAW

Każda wycieczka zarezerwowana we FLY.PL objęta jest:
Gwarancją 100 % zwrotu
Gwarancją 100 % zwrotu

Gwarantujemy bezpieczny zakup wakacji. Dajemy Ci 100 % pewności zwrotu wpłaconych pieniędzy.

Gwarancją najniższej ceny
Gwarancją najniższej ceny

Jeśli znajdziesz tą samą ofertę taniej, zwrócimy Ci podwójną różnicę i dodatkowo otrzymasz bon na 200 zł.

Opis oferty


Udogodnienia w hotelu:

Hotel
 • Basen kryty
 • Basen odkryty
 • Blisko lotniska
 • Klimatyzacja
 • Kurorty nadmorskie
 • Oferty egzotyczne
 • Przedszkole
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych
Rozrywka
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Fitness / siłownia
 • Golf
 • Sport
 • Spa
 • Sporty wodne
 • Tenis

Wybierz opis oferty wg touroperatora: 

Naszym zdaniem

Pięciogwiazdkowy hotel światowej marki komponujący w sobie tradycję z nowoczesnością. Idealna przystań dla szukających luksusu i relaksu.

Położenie

Położony na wyspie w zatoce West Bay, prywatna plaża znajduje się na wyspie sąsiadującej z hotelem. Odległość od lotniska wynosi ok. 25 km.

Wyposażenie

Recepcja, room service, 8 restauracji, m.in.: amerykańska, francuska, arabska, międzynarodowa, lobby bar, centrum konferencyjne, centrum SPA, siłownia, basen zewnętrzny i wewnętrzny, sklep, kwiaciarnia, butik, fryzjer, wypożyczalnia samochodów.

Pokoje

Pokoje Deluxe o powierzchni ok. 51 m2, nowocześnie urządzone, wyposażone w: klimatyzację, łazienkę z wanną/prysznicem, suszarką, zestawem kosmetyków, telewizor, telefon, sejf, zestaw do kawy/herbaty, darmowe Wi-Fi.

Wyżywienie

BB - Śniadania
HB - Śniadania i obiadokolacje
FB- Śniadania, obiady i kolacje

Sport i rozrywka

Centrum SPA, siłownia, basen zewnętrzny i wewnętrzny, squash, korty tenisowe.

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.
Od dnia 1.05.2019 do odwołana nieczynna będzie hotelowa plaża.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, opiekę anglojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Errata

Od 1.05.2019 do odwołania plaża hotelowa będzie nieczynna.

Mapa

KLIKNIJ ABY AKTYWOWAC
Legenda:
Wybrany Hotel  
Hotel w pobliżu

Kliknij te ikony, żeby zobaczyć nazwy i ceny innych hoteli w okolicy.
Możesz w nie dalej klikać, przenosząc się na strony z dokładnymi opisami tych hoteli.

Masz pytania przed rezerwacją? Wyślij formularz do naszego doradcy!

Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl, Politykę Ochrony Danych Osobowych oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz